back

Hot Jasmin

#5331 

Bratislava - Ruzinov, 34 years, 163 cm, 53 kg, silicone breasts size 4

verified profile last offer update before 2 days

 Monday 11hod. - 18hod.
 Tuesday 11hod. - 18hod.
 Wednesday 11hod. - 18hod.
 Thursday 11hod. - 18hod.
 Friday 11hod. - 18hod.
 Saturday not working
 Sunday not working

+421940222977+421940222977

... do not forget to mention that you are calling from Amaterky.sk

Location: Bratislava - Ruzinov
Region: Bratislavsky region
Address: Pri Retre
Type of service: Massages only (Tantra and so on)
Offer: Offers private sex apartment only
Experience: Experienced
Selection of girls: Home alone
Silicone breasts: Áno
Natural trim: completely shaved
Orientation: hetero
Tattoo: Áno
Piercing: Áno
Eye color: brown
Hair color: black
Short link: http://amaterky.sk/en/5331
Updated: before 2 days
The announcement broken offer
Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam, budem rada, keď si potvrdíme termín minimálne hodinku vopred :).
Neposkytujem sex ani oral!
U MŇA ZAŽIJEŠ ÚPLNE INÚ ROZKOŠ.. NIE JE VŠETKO LEN O SEXE!

Tantrické pravidlo: K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ, CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ, KĹZAŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI, POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ, AŽ K VYVRCHOLENIU.

Som milá atraktívna zena v najlepšom veku, ktorá má rada nežných a pozorných chlapov. Milujem a rada sa dotýkam. Poskytujem Tantrickú masáž spojenú so vzájomnou, kde sa ma môžeš dotýkať kde len chceš a kombinujem to masážou prsiami, NURU masáž. Počas masáže ťa budem postupne vzrušovať mojimi pohybmi telo na telo a kĺzať sa mojim naolejovaným telom až do Tvojho vyvrcholenia. Teším sa na Teba a poprosím Ťa, ak máš záujem o masáž objednávka aspoň hodinku vopred. Cmuk.. Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás!

BODY TOUCH MASÁŽ (telo na telo) alebo aj NURU

Máte chuť na krásne, nahé, rozpálené, naolejované telo nežnej masérky, ktoré sa po Vás kĺže a vo Vás to vyvoláva neskutočné vzrušenie? Potom je táto masáž presne pre Vás! Zavrite oči a predstavte si krásnu, nahú masérku s pevným, naolejovaným a rozpáleným telom. Páči sa Vám táto predstava? Máte na to chuť? Ponúkam Vám moje telo... na tom Vašom! Jemné, láskyplné dotyky, jej dych a Váš dych. Iba Vy a ja. Svojim horúcim, naolejovaným telom sa kĺže po Vašom tele a Vy od samého vzrušenie neviete, čo so sebou. Zvádza Vás, a vy na pokraji síl vrcholíte! Slasť, ktorá prejde Vaším telom, je nezabudnuteľná a neopísateľná! Nenechajte si ujsť tieto pocity a využite tantra masáž telom.

VZÁJOMNÁ MASÁŽ

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži Vás Vaša tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem spoločného kúpeľa plného dotykov, rituálu, ktorým si Vás Vaša dávajúca uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, Vás naša krásna masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi. Moment tu a teraz precítite dokonaIo.
Neposkytujem sex, ani oral tak to prosím rešpektujte.! Ďakujem. Vikendy nepracujem.
KONTAKT 0940 222 977


PRACTICE:

Massage


PAYMENT METHODS:

cash (EUR), cash (USD), cash (CZK)Facebook.com    Twitter.com

Amaterky.sk site owner is not responsible for the accuracy of displayed offers. Each advertising owner is responsible for information given in the advertisement.
This site may contain sexually explicit text or verbal content. They are therefore restricted to persons over 18 years.
Use of your own form of relaxation, whether physical or mental, which would fulfill the criminal acts on prostitution and pornography is forbidden!

Main page | Add / Edit offer | Terms and Conditions | Site Map | Contact


© 2014 AMATERKY.sk
legal notice

Back to Top