naspäť

Tantrasexica

#1072 

Bratislava - Petržalka, 41 rokov, 163 cm, 60 kg, prsia veľkosť 5

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 10hod. - 01hod.
 Utorok 10hod. - 01hod.
 Streda 10hod. - 01hod.
 Štvrtok 10hod. - 01hod.
 Piatok 10hod. - 01hod.
 Sobota 10hod. - 01hod.
 Nedeľa 10hod. - 01hod.

09484138770948413877

(+421948413877)(+421948413877)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Euronics-TPD, Farského
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: zvyknem to obmieňať
Orientácia: bisexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: červené
Skrátený link: https://amaterky.sk/1072
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
VŠETKY PODROBNÉ INFO: WWW.EROTICKA-MASAZ.SK = MOJA SÚKROMNÁ STRÁNKA ROZPÍSANÉ v jednotlivých "BLOG"-och

Dáma na úrovni a certifikovaná masérka ale aj žena, ktorá ma túžby a nie je z kameňa -prosím vyberte si z programov na stránke a zavolajte mi potom. Ďakujem.
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, čo vedia vyjadriť svoje prianie a túžby akceptabilným spôsobom sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU. neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End - môže byť rôznymi formami. Ak sa chceš ochudobniť o celotelový orgazmus v prípade nesmiernej vzájomnej príťažlivosti aj SEXOM.

Neznesiem špekulantov, seriózny gentleman má u mňa dvere otvorené.
Volaj aspoň 45min vopred-Pokiaľ výsostne neriešiš vek si vítaný
Ak si labužník-nebudeš chcieť odísť... Ak chceš zažiť poriadnu erotickú až sexuálne ladenú masáž- nie bezduché hladkanie-určite si prídeš na svoje. Lili
Každú návštevu a program je možné prispôsobiť Vášmu želaniu-najlepšie však oznámiť prianie pred príchodom - aspoň odhadovaný časový rozsah.
Všetky úkony, ktoré spadajú pod pojem "sex" robím zásadne LEN S OCHRANOU a na základe kréda "ako sa to vyvinie" - NIE PRVOPLÁNOVO.

Som SAMOSTATNÁ, SKÚSENÁ A CERTIFIKOVANÁ MASÉRKA, KTORÁ ŠTUDOVALA rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) až po Tantra a nuru masáže nielen na Slovensku ale i v Čechách a posledne som nakukla do Thajskej školy Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ. VŠETKY MOJE Programy masáží SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu. -na požiadanie a doplnenie aj v rámci Vašej voľby pridávam terapeutickú masáž., reflexnú masáž chodidiel s perličkovým kúpeľom. Pracujem temer každý deň a večer. Počet masáží cez deň je obmedzený, nakoľko nie je možné fyzicky ich zvládnuť veľa. Veľmi si potrpím na kvalite a precíznosti.

Moje masáže nie sú bezduchým hladkaním, ale privedú Vás často až do hlbokého celotelového orgazmu, záleží na tom, ako sa dokážeš uvoľniť a vypnúť.
Foto-sú neupravované-priamo z foťáka-text som si dopísala jednoducho- v skicári.
VŠETKY ponúkané programy, ceny i aktuálne oznamy : www.eroticka-masaz.sk) špeci otázky: cicolinalilu@gmail. com. Poprosím volať aspoň 45 min vopred! Žiadny retuš všetky sú fotené 2018- a presne tak vyzerám.

Pri jemnej relaxačnej hudbe si upresníme svoje predstavy a môžeme sa aj nezáväzne porozprávať, ak máš niečo čo Ťa trápi, či len tak hodiť reč. Začnem si Ťa pomaly vyzliekať a spolu sa môžeme vybrať do sprchy. Ak prídeš celý voňavý, čerstvo okúpaný, nebudem Ťa nasilu hnať znova. Pri vyzliekaní Teba, Ti pred zrkadlom spravím taký menší striptízik pri pomalom láskaní Tvojho tela.. Je na Tebe či budeš chcieť mať oči otvorené, alebo zatvorené. Čo Ti bude príjemnejšie. Odvediem si Ťa do spálne, kde už na Teba bude čakať čistá veľká postieľka, kam si Ťa položím na bruško. Následne Ťa začnem zľahka a pomaly masírovať príjemne teplým prírodným olejčekom a zažiješ Ďalšiu fázu prekvapivého vzrušenia, či nabudenie zmyslov. Jemnými dotykmi sa ti rozprúdia zmysly a pokračovanie je už na základe našej vzájomnej dohody niektorou z masáží a ukončenie mojimi šikovnými rukami, orálikom, ddepthroatom, či sexíkom. ( Len s ochranou všetko) Nechám Ťa oddychovať po masáži, popri tom Ťa budem láskať a nechám Ťa užiť si dohru.
Budík nepúšťam, je dôležité mi spomenúť, či sa niekam náhliš a mám Ťa na čas presne upozorniť. Pred odchodom sa môžeš v kľude osprchovať, osušiť, nik iný okrem mňa nám spoločnosť robiť nebude. Vybrať program stretnutia si môžeš na stránke www.eroticka-masaz.sk- alebo si dohodneme individuálny program s individuálnou cenou. ( ceny nie sú stabilné)

Odporúčam.
„Z každého rožka troška"- Mix tantra, Nuru, erotickej masáže s ľubovoľným vyvrcholením -
90 minút=120€ ( Happy end-ako chceš, alebo ako odporúčam pri každej z masáží)
Royal massage - 2 hodiny - 160 E
Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže od 90min.
Free intimity relax- prispôsobím sa tvojmu želaniu: od 1h - 90€
Nuru masáž - 1h= 90€
Erotická masáž s ľubovoľným ukončením - 80€
Masáž s oríbehom: od 90min cena od 130€ záleží na príbehu a skutočnej dĺžke návštevy ( 20min hore dole sa neráta)
Royal massage pre náročných 200€+. ( viac hodím a úkonov-terapeutická celotelová masáž súčasťou)-alebo podľa priania...
Masáž "na mieru"- individuálna dĺžka i cena-dohodou, podľa typu masáže a dĺžky trvania a miery vzájomných osobných sympatií.
Popis masáží je dôkladne vypísaný na osobnej web. stránke- WWW.EROTICKA-MASAZ.SK
Viac programov- na stránke!
1/2h- 60€ ( len veľmi ojedinele)
Petržalka, pri TPD, zástavka Farského, električka 1+3, bus: 84, 83, 99


PRAKTIKY:

Klasika, Anál, Orál, Hlboký orál, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, S/M, Striptíz, Doprovod, Autoerotika, Live show, Fetiš, Kúpeľ, Fisting, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

možná hra na erotickú rolu či hru, všetky služby zásadne/vždy len s ochranou, parochňe, erotické pomôcky, erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe, klimatizácia, Rozlúčky so slobodou


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top