naspäť

TANTRA JANKA

#3593 

Bratislava - Nové Mesto, 49 rokov, 176 cm, 64 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593

 Pondelok 14hod. - 20hod.
 Utorok 14hod. - 20hod.
 Streda 14hod. - 20hod.
 Štvrtok 14hod. - 20hod.
 Piatok 14hod. - 20hod.
 Sobota 14hod. - 20hod.
 Nedeľa 14hod. - 20hod.

09440580430944058043

(+421944058043)(+421944058043)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Belehradska
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/3593
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Všetko o poskytovaným najlepších profesionálnych erotických masážach v BA, videjka a ich ceny sú na mojej web stránke www.senzualne-masaze.eu,

Milujem vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom. Hľadáš príjemný relax na profesionálnej úrovni a nevieš sa rozhodnúť kam isť? Viem veľmi dobre, čo potrebuješ, a preto si myslím, že u mňa nájdeš to, čo hľadáš.

NIEČO O MNE
Som príjemná, zrelá, vysoká, štíhla, zmyselná, sympatická profesionálna masérka s 10 ročnou praxou..

Mám skúsenosti, ktoré Ti ponúkam. Rada privítam aj mladú krv, aby aj oni vedeli, čo je kvalitná služba.

Rada Vás privítam u seba na súkromí v čistom, luxusnom byte s klimatizáciou, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti Vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Oživte svoj sexuálny život erotickou, vzrušujúcou a zmyselnou celoteľovoú masážou. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo a mysel. Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia z dotykov a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž. Vyskúšajte slasť a nehu tejto zmyselnej masáže a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej profesionálnej masérky. Moje masáže poskytujú hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny a nezabudnuteľný zážitok. Verím tomu, nakoľko mám veľa spokojných zákazníkov, že aj ty sa ešte rád vrátiš.

Masáž a masážne techniky prispôsobím tvojim požiadavkám. Viem byť nežná ale ak treba viem ti uvolniť stuhnutú šiju, rameno či zadoček. Každá masáž je ukončená vyvrcholením podľa tvojho výberu / rukou, deepthroatom alebo sexikom /. Verím, že ťa nesklamem, a rád sa ku mne opať vrátiš.
Teším sa na krásne chvíle s tebou.

Zmyselná erotická olejová masáž - NURU masáž telo na telo

História tejto metódy siaha už do roku 1653, keď si uvedomili čaro masáže erotogénnych zón. V thajskej masáži je telo masírované menej rukami a viac celým telom. Aj Tantra pozná podobné techniky. Telesný kontakt je pri tom veľmi priamy a obsiahly. Z energetického pohľadu je to masáž, pri ktorej sa pracuje s bruchom, prsiami, zadočkom, nohami a stehnami. V priebehu masáže dochádza k intenzívnej výmene medzi mužskými a ženskými energiami. Erotická olejová masáž je vysoko intímnou záležitosťou. a dotyky z tvojej strany su samozrejmosťou. Pri erotickej masáži používam teplý masážny olej namiesto bežných masážnych emulzií či nuru gelu. Teplý olej je oveľa príjemnejší na dotyk. Erotická masáž je z trochu iného súdka. Pri tejto masaži kladiem skôr dôraz na celkové uvoľnenie, odbúranie stresu a zmyslový pôžitok. Vyvrcholením celej erotickej masáže je zmyselná masáž penisu s rukou alebo s chodidlami.

Masáž Relaxintimit

je masáž celého tela, zameraná na ztuhnuté problémové partie tela hlavne šíje, chrbta, zadočku a chodidiel.
Masáž intimných zón považujem ako prirodzenú súčasť relaxačnej masáže a zastávam názor, že k uvoľneniu a zharmonizovaniu celého tela i mysle masáž intimných miest jednoducho patrí, pretože tieto miesta sú jeho súčasťou. Naše telo je ucelená časť i s jeho tabuizovanými oblasťami. Masáž penisu ukončená rukou.
Pre masáž Relaxintimit som vytvorila komplexný ucelený súbor z viac druhov relaxačných a energetických masáží - / myofasciálna masáž, klasická relaxačná masáž, reflexná masáž chodidiel, masáž hlavy a tváre, lávové kamene, /na požiadanie bankovanie /. Masáž Relaxintimít je veľmi uvoľňujúca, harmonizačná, energizujúca a príjemná masáž. Srdečne Ťa na ňu pozývam.

Dĺžka: 30 min. Cena: 50€
Dľžka: 60 min. Cena: 80€
Dĺžka: 90 min. Cena: 130€
Masáž prostaty za príplatok 10€

Masáž s voľným priebehom

V masáži s Voľným priebehom je zahrnuté všetko to najlepšie z ponúkaných masáži, čiže taká všehochuť. Masáž je ukončená vyvrcholenim podľa tvojho výberu na čo budeš mať práve chuť.

Dĺžka: 30 min. Cena: 60€
Dĺžka: 60min. Cena: 100€
Dĺžka: 90 min. Cena: 150€
Masáž prostaty za príplatok 10€

Certifikáty mám na :
tantrická masáž, klasická a športová masáž, masáž s lávovými kameňmi, indická masáž hlavy a tváre, reflexná masáž chodidiel, ajurvedská masáž, havajská masáž Lomi-Lomi, thajská olejová masáž, čínska energetická masáž, Reiki I. a II. stupeň, myofascialna masáž, meridianová masáž, bankovanie, dornova metóda a breussova masáž, medová masáž, technika uvoľnenia negatívnych emócii a emočnej slobody, technika kvantového dotyku METRIXU,

Odporučam objednať sa na masaž cez vikend jeden den dopredu.
Viac info na mojej web stránke http://www.senzualne-masaze.eu
viac foto a videa na amateri. cz - nick: janka6969


PRAKTIKY:

Klasika, Orál, Orál bez, Orál s výstrekom do úst, Hlboký orál, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, Autoerotika, Squirt, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

klimatizácia

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top