naspäť

TANTRA JANKA

#3593 

Bratislava - Nové Mesto, 49 rokov, 176 cm, 64 kg, prsia veľkosť 3

práve teraz dostupná overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - TANTRA JANKA (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 13hod. - 19hod.
 Nedeľa nepracujem

09440580430944058043

(+421944058043)(+421944058043)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Belehradska
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/3593
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Na víkend - odporúčam sa objednať jeden deň dopredu.

Milujem vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom. Hľadáte príjemný relax na profesionálnej úrovni a neviete sa rozhodnúť kam isť? Viem veľmi dobre, čo potrebujete, a preto si myslím, že u mňa nájdete to, čo hľadáte.

NIEČO O MNE
Som príjemná, zrelá, vysoká, zmyselná, sympatická profesionálna masérka s 10 ročnou praxou..

Rada Vás privítam u seba na súkromí v čistom, luxusnom byte, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Oživte svoj sexuálny život erotickou, vzrušujúcou a zmyselnou celoteľovoú masážou. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo a mysel. Tantra masáž poskytuje hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny zážitok. Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia z dotykov a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž. Vyskúšajte slasť a nehu tejto zmyselnej masáže a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej profesionálnej masérky. Moje masáže poskytujú hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny a nezabudnuteľný zážitok. Verím tomu, nakoľko mám veľa spokojných zákazníkov.

Masáž a masážne techniky prispôsobím vašim požiadavkám. Viem byť nežná, ale ak treba, viem uvolniť stuhnutú šiju, chodidla, rameno či zadoček. Každá masáž je ukončená vyvrcholením podľa vášho výberu / rukou, deepthroatom alebo sexikom /.

Je len na vás, koho vyzvete k tomuto tancu, a kým sa v ňom necháte viesť. Záleží na tom, čo od tohto tanca očakávate. Je veľa tanečných majstrov, ktorí lákajú na parket iba naučenou technikou, alebo svojím mládim. Tantra masáž nie je o veku, či postave masérky - je to tanec, ktorého kvalitu môžete precítiť predovšetkým skrze srdce, dušu a dotyky masérky. Skrze jej vyžarovanie, vnútorný postoj a tiež skrze znalosti, o čom ten tanec vlastne je, a jak vás ním previesť. Akú majsterku si zvolíte, tak budete tancovať. Prajem vám, nech sa vám podarí zvoliť skutočnú majsterku tohto úžasného tanca, majsterku, ktorá vie nielen kroky, ale tančí svojou bytosťou, celým svojim vnútrom, vie roztančiť vás, i všetkých okolo. Rada u seba uvítam vás všetkých, ktorí ste Tantra masáž ešte neskúsili, ale i tých z vás, ktorí už s ňou máte svoje skúsenosti, ale možno máte ten pocit, že pri Tantra masáži môžete dostať i ešte niečo viac než doteraz. Vyskúšajte slasť a nehu tantrickej masáže a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej masérky. Privítam aj mladú krv, aby aj oni vedeli, čo je kvalitná služba.

Zmyselná erotická olejová masáž - NURU masáž telo na telo

História tejto metódy siaha už do roku 1653, keď si uvedomili čaro masáže erotogénnych zón. V thajskej masáži je telo masírované menej rukami a viac celým telom. Aj Tantra pozná podobné techniky. Telesný kontakt je pri tom veľmi priamy a obsiahly. Z energetického pohľadu je to masáž, pri ktorej sa pracuje s bruchom, prsiami, zadočkom, nohami a stehnami. V priebehu masáže dochádza k intenzívnej výmene medzi mužskými a ženskými energiami. Erotická olejová masáž je vysoko intímnou záležitosťou. a dotyky z tvojej strany su samozrejmosťou. Pri erotickej masáži používam teplý masážny olej namiesto bežných masážnych emulzií či nuru gelu. Teplý olej je oveľa príjemnejší na dotyk. Erotická masáž je z trochu iného súdka. Pri tejto masaži kladiem skôr dôraz na celkové uvoľnenie, odbúranie stresu a zmyslový pôžitok. Vyvrcholením celej erotickej masáže je zmyselná masáž penisu s rukou alebo s chodidlami.

Masáž Relaxintimit

je masáž celého tela, zameraná na ztuhnuté problémové partie tela hlavne šíje, chrbta, zadočku a chodidiel.
Masáž intimných zón považujem ako prirodzenú súčasť relaxačnej masáže a zastávam názor, že k uvoľneniu a zharmonizovaniu celého tela i mysle masáž intimných miest jednoducho patrí, pretože tieto miesta sú jeho súčasťou. Naše telo je ucelená časť i s jeho tabuizovanými oblasťami. Masáž penisu ukončená rukou.
Pre masáž Relaxintimit som vytvorila komplexný ucelený súbor z viac druhov relaxačných a energetických masáží - / myofasciálna masáž, klasická relaxačná masáž, reflexná masáž chodidiel, masáž hlavy a tváre, lávové kamene, /na požiadanie bankovanie /. Masáž Relaxintimít je veľmi uvoľňujúca, harmonizačná,


PRAKTIKY:

Klasika, Orál, Orál bez, Orál s výstrekom do úst, Hlboký orál, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, Autoerotika, Squirt, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

klimatizácia

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top