naspäť

NajProfiMassage

#3593 

Bratislava - Nové Mesto, 50 rokov, 176 cm, 68 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 13hod. - 20hod.
 Nedeľa nepracujem

09440580430944058043

(+421944058043)(+421944058043)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Belehradská, parkovať pred tržnicou Križná ul.
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/3593
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu

Zdielať cez WhatsApp
Zdielať cez Viber
Zdielať na Pinterest
Zdielať na RedditHľadáte príjemný relax na profesionálnej úrovni a neviete sa rozhodnúť kam ísť?

Deepthroat
Nie je fajka ako fajka. Moja je jedinečná, ta naj...! aj tú treba vedieť robiť. Fajka nieje len o lízaní alebo len o vyhonení penisu, ale s ním sa treba vedieť aj pohrať, pomaznať, vychutnať si ho a to ja móóóc rada. Mojou špecialitkou je hlboký, vášnivý, jemne dráždivý a zároveň neskutočne vzrušujúci, nezabudnuteľný orálik, taký dobrý, že si ho budeš chcieť zopakovať. U mňa je orál malým rituálom. Snažím sa o oddialenie vyvrcholenia.

Keď vás moja ponuka oslovila, viac info o mojich masážiach, ceny a videa na mojej stránke www.senzualne-masaze.eu.

Volám sa Janka a som zrelá, príjemná, vysoká, skúsená, zmyselná, hravá, stále pozitívne naladená a vraj najlepšia profi /nie len/ erotická masérka s 11 ročnou praxou. Milujem vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom. Ja vek neriešim, ale sympatie áno.

Pokiaľ neriešite vek, ale hľadáte profesionálnu a kvalitnú masáž spojenú s erotikou, tak ste u mňa vítaní a rada Vás privítam u seba na súkromí, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. Moje masáže sú profesionálne a plnohodnotné masáže. Viem veľmi dobre, čo potrebujete, a preto si myslím, že u mňa nájdete to, čo hľadáte. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážiach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Oživte svoj sexuálny život erotickou, vzrušujúcou a zmyselnou celo telovou masážou podľa vlastného výberu. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo a myseľ. Moje erotické, zmyselné masáže poskytujú hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny a nezabudnuteľný zážitok. Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia z dotykov, / žiadne ťahanie času s kožušinkami či hladkanie s pierkami, ktoré pohladkajú 300 zákazníkov na prirodzení a potom vás na tvári /, ale je to kvalitná masáž s lávovými kameňmi, teplým olejom, práca s energiou a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž. Vyskúšajte slasť a nehu tejto zmyselnej masáže a nechajte sa rozmaznávať v rukách skúsenej profesionálnej masérky. Mám veľa spokojných zákazníkov, ku ktorým môžete patriť aj Vy.

Masáž a masážne techniky prispôsobím vašim požiadavkám /zdravotná, relaxačná či erotická /. Viem byť nežná, ale ak treba, viem byť silná a uvolniť stuhnutú šiju, boľavé kríže, hlavu, chodidla, ruky, nohy, ramená či zadoček, alebo aj masáž prostaty. Každá masáž je ukončená vyvrcholením podľa vášho výberu / rukou, deepthroatom, sexom /. Počas masáže sa ma môžete dotýkať a môžete sa urobiť aj viac krát / bez príplatku.

Rada u seba uvítam vás všetkých, ktorí ste zmyselnú erotickú masáž ešte neskúsili, ale i tých z vás, ktorí už s ňou máte svoje skúsenosti, ale možno máte ten pocit, že pri zmyselnej masáži môžete dostať i ešte niečo viac než doteraz /ako ovievanie pierkami, ktoré vyhladkali aspon 300 zákazníkom prirodzenie a potom vám s nimi vašu tvár, mokré uteráčiky a skoro nasucho vyhoniť penis či s gelovými nechtami škrabkať gulky /. Vyskúšajte slasť a nehu v podaní mojej tantrickej masáže, erotickej NURU masáže telo na telo, masáž relaxintimít či masáž s voľným priebehom a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej profi masérky. Privítam aj mladú krv, aby aj oni vedeli, čo je kvalitná masáž.

Certifikáty mám:
klasická a športová masáž, Tao masáž, Tantrická masáž, masáž s lávovými kameňmi, indická masáž hlavy a tváre, reflexná masáž chodidiel, ajurvedská a havajská, Lomi-Lomi, thajská olejová, čínska energetická masáž, Reiki I. a II., myofascialna, meridianová, bankovanie, dornova a breussova masáž, medová masáž, technika uvoľnenia negatívnych emócii a emočnej slobody, technika kvantového dotyku METRIXU, jemné balančné techniky

Prosím, nevypisujte sms, či pracujem. Je samozrejme, keď mám telefón zapnutý, že pracujem, treba vola


PRAKTIKY:

Klasika, Orál, Orál bez, Orál s výstrekom do úst, Hlboký orál, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, Autoerotika, Squirt, StrapOn, Prstovanie


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotické pomôcky, klimatizácia


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top