naspäť

PROFI Massage

#3593 

Bratislava - Nové Mesto, 49 rokov, 176 cm, 64 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu pred 2 dňami

Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593 Sex privát - PROFI Massage (49), Bratislava - Nové Mesto, ID:3593

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 13hod. - 20hod.
 Nedeľa 13hod. - 20hod.

09440580430944058043

(+421944058043)(+421944058043)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Belehradska
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/3593
Aktualizácia: pred 2 dňami
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Na víkend - odporúčam sa objednať jeden deň dopredu.

Všetko info o mojich ponúkaných profi masážiach nájdete na mojej stránke www.senzualne-masaze.eu

NIEČO O MNE
Volám sa Janka a som zrelá /garážovaná :D/, príjemná, vysoká, skúsená, zmyselná, hravá a vraj najlepšia profi erotická masérka s 10 ročnou praxou. Milujem vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom.

Hľadáte príjemný relax na profesionálnej úrovni a neviete sa rozhodnúť kam isť? Viem veľmi dobre, čo potrebujete, a preto si myslím, že u mňa nájdete to, čo hľadáte.

Rada Vás privítam u seba na súkromí v čistom, luxusnom byte, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážiach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Oživte svoj sexuálny život erotickou, vzrušujúcou a zmyselnou celo telovou masážou podľa vlastného výberu. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo a myseľ. Tantra masáž poskytuje hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny zážitok. Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia z dotykov a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž. Vyskúšajte slasť a nehu tejto zmyselnej masáže a nechajte sa rozmaznávať v rukách skúsenej profesionálnej masérky. Moje masáže poskytujú hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny a nezabudnuteľný zážitok. Verím tomu, nakoľko mám veľa spokojných zákazníkov.

Masáž a masážne techniky prispôsobím vašim požiadavkám. Viem byť nežná, ale ak treba, viem byť silná a uvolniť stuhnutú šiju, chodidla, ramena, hlavu či zadoček. Každá masáž je ukončená vyvrcholením podľa vášho výberu / rukou, deepthroatom alebo sexikom /.

Je len na vás, koho vyzvete k tomuto tancu, a kým sa v ňom necháte viesť. Záleží na tom, čo od tohto tanca očakávate. Je veľa tanečných majstrov, ktorí lákajú na parket iba naučenou technikou, alebo svojím mládim. Tantra masáž nie je o veku, či postave masérky - je to tanec, ktorého kvalitu môžete precítiť predovšetkým skrze srdce, dušu a dotyky masérky. Skrze jej vyžarovanie, vnútorný postoj a tiež skrze znalosti, o čom ten tanec vlastne je, a ja vás ním chcem previesť. Akú majsterku si zvolíte, tak budete tancovať. Prajem vám, nech sa vám podarí zvoliť skutočnú majsterku tohto úžasného tanca, majsterku, ktorá vie nielen kroky, ale tančí svojou bytosťou, celým svojim vnútrom, vie roztančiť vás, i všetkých okolo. Rada u seba uvítam vás všetkých, ktorí ste Tantra masáž ešte neskúsili, ale i tých z vás, ktorí už s ňou máte svoje skúsenosti, ale možno máte ten pocit, že pri Tantra masáži môžete dostať i ešte niečo viac než doteraz. Vyskúšajte slasť a nehu tantrickej masáže, erotickej NURU masáže telo na telo, masáž relaxintimít či masáž s voľnym priebehom a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej masérky. Privítam aj mladú krv, aby aj oni vedeli, čo je kvalitná služba.

Certifikáty mám na :
tantrická masáž, klasická a športová masáž, masáž s lávovými kameňmi, indická masáž hlavy a tváre, reflexná masáž chodidiel, ajurvedská masáž, havajská masáž Lomi-Lomi, thajská olejová masáž, čínska energetická masáž, Reiki I. a II. stupeň, myofascialna masáž, meridianová masáž, bankovanie, dornova metóda a breussova masáž, medová masáž, technika uvoľnenia negatívnych emócii a emočnej slobody, technika kvantoveho dotyku METRIXU, balančné techniky

Základná tantra masáž, Masáž Relaxintimit a Zmyselná erotická olejová masáž - NURU masáž telo na telo
Dĺžka: 30 min. Cena: 50€
Dĺžka: 60 min. Cena: 80€
Dĺžka: 90 min. Cena: 130€
Dĺžka: 120 min. Cena: 170€ - masáž prostaty v cene
Masáž prostaty za príplatok 10€
Dotyky: masáž rukami a telom
+45 min. pre rozhovor, sprchu, relaxáciu po masáži a šálku čaju / kávy/

Senzuálna francúzska masáž alebo masáž s voľným priebehom
Dĺžka: 30 min. Cena: 60€
Dĺžka: 60min. Cena: 100€
Dĺžka: 90 min. Cena: 150€
Dľžka:120 min. Cena: 190€ - masáž prostaty v cene
Masáž prostaty za príplatok 10€
Dotyky: masáž rukami, telom, s mojou šikovnou pusou alebo s mojou nenásytnou mačičkou.
+ 45 min. pre rozhovor, sprchu, relaxáciu po masáži a šálku čaju / kávy/

Orál do 20 min. - 50€
Masáž prostaty za príplatok 10€

Keď vás moja ponuka služieb oslovila, viac info sa dozviete na mojej stránke www.senzualne-masaze.eu


PRAKTIKY:

Klasika, Orál, Orál bez, Orál s výstrekom do úst, Hlboký orál, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, Autoerotika, Squirt, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

klimatizácia

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top