naspäť

NajProfiMassage

#3593 

Bratislava - Nové Mesto, 49 rokov, 176 cm, 68 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota nepracujem
 Nedeľa 12hod. - 20hod.

09440580430944058043

(+421944058043)(+421944058043)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Belehradská, parkovať pred tržnicou Križná ul.
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/3593
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Všetko info a videa o mojich ponúkaných profi masážiach nájdete na mojej stránke www.senzualne-masaze.eu

16.11.2018 - mám už obsadené
Deepthroat
Nie je fajka ako fajka. Moja je jedinečná, ta naj...! aj tú treba vedieť robiť. Fajka nieje len o cucaní alebo len o vyhonení penisu, ale s ním sa treba vedieť aj pohrať, vychutnať si ho a to ja móóóc rada. Mojou špecialitkou je hlboký, vášnivý, jemne dráždivý a zároveň neskutočne vzrušujúci, nezabudnuteľný orálik, taký dobrý, že ostaneš na ňom závislý. U mňa je orál malý rituál.

Snažím sa o oddialenie vyvrcholenia, ale keby si sa skôr urobil, tak ostávajúci čas ťa domasírujem.

NIEČO O MNE
Volám sa Janka a som zrelá /garážovaná :D/, príjemná, vysoká, skúsená, zmyselná, hravá, stále pozitívne naladená a vraj najlepšia profi /nie len/ erotická masérka s 10 ročnou praxou. Milujem vášeň, nehu a hranie sa s mužským telom. Ja vek neriešim, ale sympatie áno.

Hľadáte príjemný relax na profesionálnej úrovni a neviete sa rozhodnúť kam isť?

Pokiaľ neriešite vek, ale hľadáte kvalitu, tak ste u mňa vítaní a rada Vás privítam u seba na súkromí, kde nájdete kľud, uvoľnenie, relaxáciu, očistu tela a ducha. Už pri vstupe do miestnosti vás uvíta príjemná atmosféra, relaxačná hudba a jemná vôňa prírodných esencií, ktorá spolu s masážou navodí pocit uvoľnenia a pohody. Ponúkam odbornosť, porozumenie, srdečný a ľudský prístup aj pozitívnu energiu, ktorou dýcha celý priestor. Viem veľmi dobre, čo potrebujete, a preto si myslím, že u mňa nájdete to, čo hľadáte. To, čo ponúkam, robím s chuťou a s radosťou, preto sa pri mojich masážiach budete cítiť príjemne a uvoľnene. Všetky predsudky a nahromadený stres pôjdu bokom, a Vy sa po masáži budete cítiť ako znovuzrodení.

Oživte svoj sexuálny život erotickou, vzrušujúcou a zmyselnou celo telovou masážou podľa vlastného výberu. Podľa tantry je masáž jedným z najjednoduchších spôsobov, ako uvoľniť telo a myseľ. Moje erotické, zmyselné masáže poskytuje hlbokú relaxáciu a uvoľnenie, ale predovšetkým krásny a nezabudnuteľný zážitok. Na rozdiel od klasickej masáže, tu ide o navodenie vzrušenia z dotykov a intenzívneho stimulovania penisu, čo vám vytvorí tu najzmyselnejšiu masáž. Vyskúšajte slasť a nehu tejto zmyselnej masáže a nechajte sa rozmaznávať v rukách skúsenej profesionálnej masérky. Mám veľa spokojných zákazníkov, ku ktorým môžete patriť aj Vy.

Masáž a masážne techniky prispôsobím vašim požiadavkám. Viem byť nežná, ale ak treba, viem byť silná a uvolniť stuhnutú šiju, chodidla, ramena, hlavu či zadoček. Každá masáž je ukončená vyvrcholením podľa vášho výberu / rukou, deepthroatom alebo sexikom /. Počas masáže sa môžete urobiť aj viac krát.

Je len na vás, koho vyzvete k tomuto tancu, a kým sa v ňom necháte viesť. Záleží na tom, čo od tohto tanca očakávate. Je veľa tanečných majstrov, ktorí lákajú na parket iba naučenou technikou, alebo svojím mládim. Tantra masáž nie je o veku, či postave masérky - je to tanec, ktorého kvalitu môžete precítiť predovšetkým skrze srdce, dušu a dotyky masérky. Skrze jej vyžarovanie, vnútorný postoj a tiež skrze znalosti, o čom ten tanec vlastne je, a ja vás ním chcem previesť. Akú majsterku si zvolíte, tak budete tancovať. Prajem vám, nech sa vám podarí zvoliť skutočnú majsterku tohto úžasného tanca, majsterku, ktorá vie nielen kroky, ale tančí svojou bytosťou, celým svojim vnútrom, vie roztančiť vás, i všetkých okolo. Rada u seba uvítam vás všetkých, ktorí ste Tantra masáž ešte neskúsili, ale i tých z vás, ktorí už s ňou máte svoje skúsenosti, ale možno máte ten pocit, že pri Tantra masáži môžete dostať i ešte niečo viac než doteraz / ovievanie pierkami, mokré uteráčiky a skoro nasucho vyhoniť penis /. Vyskúšajte slasť a nehu tantrickej masáže, erotickej NURU masáže telo na telo, masáž relaxintimít či masáž s voľným priebehom a nechajte sa hýčkať v rukách skúsenej masérky. Privítam aj mladú krv, aby aj oni vedeli, čo je kvalitná služba.
Cena: od 50€

Certifikáty mám na :
klasická a športová masáž, Tao masáž, tantrická masáž, masáž s lávovými kameňmi, indická masáž hlavy a tváre, reflexná masáž chodidiel, ajurvedská masáž, havajská masáž Lomi-Lomi, thajská olejová masáž, čínska energetická masáž, Reiki I. a II. stupeň, myofascialna masáž / jemné techniky/, meridianová masáž, bankovanie, dornova metóda a breussova masáž, medová masáž, technika uvoľnenia negatívnych emócii a emočnej slobody, technika kvantového dotyku METRIXU, balančné techniky

Keď vás moja ponuka oslovila, viac info a videa na mojej stránke www.senzualne-masaze.eu, na pokeci NajProfiMassage@azet. sk


PRAKTIKY:

Klasika, Orál, Orál bez, Orál s výstrekom do úst, Hlboký orál, Poloha 69, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, Autoerotika, Squirt, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotické pomôcky, klimatizácia


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top