naspäť

HotJasmine

#5331 

Bratislava - Ružinov, 34 rokov, 161 cm, 53 kg, silikónové prsia veľkosť 4

práve teraz dostupná overený profil SOM PRÁVE DOSTUPNÁ! Aktualizované pred 13 minútami

 Pondelok 11hod. - 18hod.
 Utorok 11hod. - 18hod.
 Streda 11hod. - 18hod.
 Štvrtok 11hod. - 18hod.
 Piatok 11hod. - 18hod.
 Sobota nepracujem
 Nedeľa nepracujem

09402229770940222977

(+421940222977)(+421940222977)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Pri Retre
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Silikónové prsia: Áno
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Piercing: Áno
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: ryšavé
Skrátený link: https://amaterky.sk/5331
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Prosím Vás pracujem od 11 do 18! Som milá atraktívna žena v najlepšom veku, ktorá má rada nežných a pozorných chlapov. Milujem a rada sa dotýkam. Poskytujem Tantrickú masáž spojenú so vzájomnou, kde sa ma môžeš dotýkať a kombinujem to prsiami, NURU masáž. Počas masáže ťa budem postupne vzrušovať mojimi pohybmi telo na telo a kĺzať sa mojim naolejovaným telom až do Tvojho vyvrcholenia.

Teším sa na Teba. V masáži je zahrnutá aj masáž chodidiel a masáž prostaty, samozrejme zvonka...
Môj nový Darčekový Kupón tzv. VOUCHER v hodnote 60, 80 a 110€, ktorý si môžete zakúpiť u mňa. VOUCHER je prenosný.

Viac info na mojom webe www.hotjasmine.sk

Milý páni len na objednávku beriem! To keď si tu robím reklamu, neznamená, že na mňa platia príplatkové ceny!

Aj keď sú vonku uz vyššie teploty, v mojom priestore je stále prijemne :).

Nakoľko som dosť vyťažená, objednávky prijímam minimálne 2 hodinky vopred. Ďakujem.

Nepracujem nonstop ako iné masérky, klienta si vážim a energiu dávam viac ako vládzem a preto neberiem veľa klientov ako na bežiacom páse... Ponúkam viacero druhov masáži v hodinke...

Objednávky prijímam aj formou sms. Objednávky poprosím minimálne 2 hodinky vopred... a najlepšie aspoň deň vopred, nakoľko som dosť vyťažená.!

www.hotjasmine.sk

Pred samotnou masážou ponúkam čaj, alebo kávu..

O mne

Masáže vykonávam v diskrétnom priestore a nie v byte v ktorom bývam.
Neposkytujem sex ani orál!

U MŇA ZAŽIJEŠ ÚPLNE INÚ ROZKOŠ.. NIE JE VŠETKO LEN O SEXE!
Erotická masáž nie je poskytovanie sexuálnych služieb. Bozkávanie, orálny či klasický sex nie je súčasťou masáže. Nie je možné ani za príplatok. Naopak, návrhy tohto typu uráža masérku a môže masáž ukončiť. Môžete však masérku povrchovo hladkať.

Tantrická vzájomná masáž
Klasická celotelová masáž, pozornosť sa venuje všetkým častiam Vášho tela vrátanie pohlavia a intímnych zón. Spája v sebe prvky klasickej masáže s tantra rituálmi (masáž prírodnými olejčekmi, jemné dotyky pierok, vejárov, rukavičiek.. ) Ide o rituál uctievania tela. Masáž je energizujúca a zároveň magicky erotická.

Priebeh masáže:
tantra masáž prebieha v príjemnom prostredí pri relaxačnej hudbe, jemnom osvetlení sviečok a vôní prírodných éterických tyciniek.

Samotná masáž začína úvodným rituálom v stoji kde sa masérka k mužovi približuje a snaží sa energicky na seba naladiť, pomocou masážnych techník, dýchania a odblokovaním energie. Masérka sa Vás pokúsi čo najviac pripraviť a uvoľniť.

V priebehu masáže sa najprv uvoľní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných olejov, potom nasleduje jemná časť masáže ovievaním a hladením jemnými predmetmi, kde sa masérka postupne odhaľuje a pokračuje zmyselnou a vzrušujúcou masážou teplým olejom venujúc pozornosť všetkým častiam Vášho tela vrátanie intímnych zón a pohlavia.
Prebudená sexuálna energia je rozplývaná po celom tele, kedy dochádza k samotnému vyvrcholeniu.
zahrnutá je aj masáž chodidiel, rúk a zadku.

Tantrické pravidlo: K vrcholu stúpaj pomaly a s prestávkami. MÁM CHUŤ SA S TEBOU HRAŤ, CELÉHO ŤA OLEJOM NATIERAŤ, KĹZAŤ SA PO TEBE MOJIMI PRSIAMI, POMALY ŤA AŽ DO KONCA VZRUŠOVAŤ, AŽ K VYVRCHOLENIU.

BODY TOUCH MASÁŽ (telo na telo) alebo aj NURU

Máte na to chuť? Ponúknem Vám ešte moj telo na tom Vašom! Jemné, láskyplné dotyky, jej dych a Váš dych. Iba Vy a ona. Svojim horúcim, naolejovaným telom sa kĺže po Vašom tele a Vy od samého vzrušenie neviete, čo so sebou. Zvádza Vás, a vy na pokraji síl vrcholíte! Slasť, ktorá prejde Vaším telom, je nezabudnuteľná a neopísateľná! Nenechajte si ujsť tieto pocity a využite tantra masáž telom.
VZÁJOMNÁ MASÁŽ

Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi a vychutnajte si absolútny pocit blaha. Pri vzájomnej masáži Vás Vaša tantra masérka prevedie rajom v pravom slova zmysle. Okrem rituálu, ktorým si Vás Vaša dávajúca uctí a masáže, pri ktorej sa dokonale uvoľníte, Vás naša krásna masérka vyzve, aby ste masírovali jej rozpálené, naolejované telo, pripravené a naplno oddané iba Vám. Úplná oddanosť a vlna rozkoše spôsobená práve Vašimi dotykmi. Moment tu a teraz precítite dokonaIo.

Neposkytujem sex, ani orál tak to prosím rešpektujte.! Ďakujem. Víkendy nepracujem.
KONTAKT 0940 222 977


PRAKTIKY:

Masáž


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top