naspäť

ZMYSELNÉ masáže

#5441 

Nové Mesto nad Váhom, 46 rokov, 165 cm, 60 kg

posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 10hod. - 22hod.
 Utorok 10hod. - 22hod.
 Streda 10hod. - 22hod.
 Štvrtok 10hod. - 22hod.
 Piatok 10hod. - 22hod.
 Sobota 10hod. - 22hod.
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09152876890915287689

(+421915287689)(+421915287689)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Nie som sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/5441
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Príjemne relaxačné, zmyselné a nezabudnuteľné masáže na úrovni - s intenzívnym zážitkom - v ponuke relaxačné, tantrické a NURU - masáže s erotickými prvkami, pre mužov, ženy i páry, i masáž VZÁJOMNÁ - rozkoš a vášeň...

Môžeš si aj Ty vychutnať pôžitok z nich, zažívať dokonca orgazmické stavy a odchádzať spokojný, uvoľňený a odpočinutý ako ostatní... Na vašu návštevu sa teší Lea a Nela - sme v NMnV... diskrétnosť zaručená.

I napriek tomu, že si vážime svoju prácu a máme už niekoľkoročné skúsenosti, ponúkame našim verným klientom nasledovné NOVINKY, či bonusy:

- TOP novinka pre r. 2018: 4+1 t. j. 4 masáže a piata ZDARMA
- vzájomná masáž (nezamieňajte si ju prosím so sexom)
- 4-ručná masáž - dve nahé masérky (tantra s prvkami NURU, hod. 100, - E)
- nové zaujímavé erotické masážne prvky - choreografia
- možná "úvodná" spoločná sprcha pri každej masáži
- ďalšie nové BONUSY

PRI KAŽDOM JEDNOM ZÁKAZNÍKOVI NÁM IDE O JEHO SPOKOJNOSŤ v rámci našich pravidiel.

v skratke:
Sú to olejové relax. masáže celého tela, vč. intímnych miest až do vyvrcholenia... záverom sa stimulujú-masírujú určité body na penise a vonk. prostate, dochádza k orgazmu - vyvrcholeniu... povolené jemné dotyky.
U nás platí: pri masáži sa nejedná o žiaden sex, inak masáž končí!

viac info na našej w. str. : tantramasazerelax. sk

VZÁJOMNÁ MASÁŽ
je masáž plná zvodných dotykov, vzrušujúceho relaxu a je magicky erotická zároveň.
Kto by nechcel zažiť absolútny pocit blaha a nechať sa uniesť svojimi pocitmi?
Nechajte sa rozmaznávať nielen jemnými rukami masérky, ale aj jej nahým naolejovaným telom a užívať si vlastné vzrušenie.

Pri tantre či nuru masáži ste pasívne prijímajúci, avšak pri tomto druhu masáži svoje pocity a túžby dotykov si môžete dopriať aj na samotnom tele masérky, a tak rozmaznávať jej telo, pričom sú možné dotyky a masáž i jej intímnych miest, avšak len povrchovo.

Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť vaším vyvrcholením či orgazmickým stavom samotnej masérky. Primárnym cieľom tejto masáže však nie je vyvrcholenie masérky.

Pre umocňujúci zážitkový pocit sme pre Vás pripravili možnosť úvodnej spoznávacej spoločnej sprchy s masérkou plnej nežných a jemných dotykov.

PRAVIDLÁ VZÁJOMNEJ MASÁŽE:
aj tu platí nezamieňajte si prosím masáž so žiadnym druhom sexu, či orálnym stykom taktiež sú zakázané aj akékoľvek návrhy týkajuce sa sexu a sexuálnych praktík pri tomto druhu masáže sú povolené intenzívnejšie dotyky, resp. masáž aj vonkajších intímnych miest masérky, avšak len na povrchu - žiadna penetrácia (ani penis, ani prsty), žiadne bozky

Ceny:
TANTRA
60 min. /50, -€, 90 min. /70, -€
NURU:
45 min. /50 -€, 60 min. /70, -€
relaxačno - zmyselná (kombinácia tantry a nuru-masáže):
60 min. /60, -€, 90 min. /80, -€
vzájomná masáž - 60 min. /80, -€
masáž int. miest+vonk. prostata:
20 min. /30€
PLATBA v hotovosti (EUR)

Objednavky len telefonicky prosím (rezervácia možná i cez sms). Doporučujeme objednať sa aspoň pol dňa vopred /keď nedviham, prosim zavolať neskôr, prip. poslať zatiaľ sms - určite sa ozvem/.

Pre tých, ktorí sa objednajú min. deň vopred a prídu v dohodnutom čase, bude pripravený bonus v podobe krátkej masáže masérky realizovanej rukami (nie telom).

celkovo k masážam:
Masáž prebieha za doprovodu príjemnej relaxačnej hudby. Striedané sú rôzne citlivé metódy hladenia a dráždenia, zmena intenzity a rýchlosti. Všetko prebieha pomaly, nerušene a intenzívne, zbavujete sa napätia a stresu, odkladáte každodenné starosti...

Masírovaný ste tak, aby sa celé telo uvoľnilo, relaxovalo a bolo rozmaznávané až na vrchol znesiteľnosti. Prežívate doteraz nepoznané stavy harmónie, niekedy dokonca až stavy extázy.

V priebehu masáže ste ako masírovaný pasívny, ničím sa nerozptyľujete, iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Akékoľvek rozptyľovanie v priebehu masáže znižuje hĺbku tohto zážitku. Sú dovolené len jemné dotyky voči masérke.

Súčasťou celotelovej masáže je aj masáž intímnych partií, ktorá je zameraná a vedená tak, aby Váš prežitok z nej bol čo najpríjemnejší. Ku koncu sa masírujú určité body na penise a vonkajšej prostate (oblasť lingam-u muža), vonkajších intímnych miest a vnútro pošvy (oblasť joni-u ženy). Vďaka masáži môže človek prežiť orgazmus nielen v pohlavných orgánoch, ale prenesie sa ako hlboký naplňujúci, vzrušujúci pocit blaha. Orgazmické vyvrcholenie pri masáži je absolútne spontánne a prirodzené. Ak by ste aj nevyvrcholili, získavate nezabudnuteľný zážitok.

Čo sa týka hygieny, tak samozrejmosťou sú čisté uteráky ku každej masáži a prestieradlo. Priestory aj sprcha sú starostlivo dezinfikované a udržiavané v čistote. Dôraz kladieme aj na svoju hygienu - dbáme o čistotu svojho tela a rúk použitím antibakt. prostriedkov.
Používame čistý masážny olej bez prísad.


PRAKTIKY:

Masáž


ŠPECIÁLNE DETAILY:

veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Nové Mesto nad Váhom , Trenčiansky kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top