naspäť

Lea-Tantra-Nuru

#5441 

Nové Mesto nad Váhom, 46 rokov, 165 cm, 60 kg, prsia veľkosť 1

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 10hod. - 22hod.
 Utorok 10hod. - 22hod.
 Streda 10hod. - 22hod.
 Štvrtok 10hod. - 22hod.
 Piatok 10hod. - 22hod.
 Sobota 10hod. - 22hod.
 Nedeľa 10hod. - 22hod.

09152876890915287689

(+421915287689)(+421915287689)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/5441
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
NOVINKA: vzájomná masáž
Je to masáž plná vzájomných dotykov s intenzívnym zážitkom a hlbokým relaxom, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávaju. Ak mate radi hladenie nahého ženskeho tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Pri tomto druhu masáži môžete byť tak prijímajúcim ako aj dávajúcim.

Na začiatok máte na výber aj spoločnú sprchu 
Nezáleží na tom, či viete masírovať alebo nie, stačí sa jemne, pomaly dotýkať a hladiť telo masérky ona Vám v tom momente plne dôveruje, preto nespravte nič, čo by presahovalo jej hranice a naše pravidlá.
Počas tejto masáže sa priblížite jeden druhému, zažijete nezabudnuteľný zážitok.

Tantrické, relaxačno-zmyselné a NURU - masáže, pre ženy, mužov i páry
- nejedná sa o žiaden sex!

Stále aktuálna a žiadaná NURU masáž... na 45 min. za 50€

kontakt: 0915287689 (0915637186), objednávky cez SMS nevybavujeme a clearka nezdvíhame

Masáž prebieha za doprovodu príjemnej relaxačnej hudby. Striedané sú rôzne citlivé metódy hladenia a dráždenia, zmena intenzity a rýchlosti. Všetko prebieha pomaly, nerušene a intenzívne, zbavujete sa napätia a stresu, odkladáte každodenné starosti...

Masírovaný ste tak, aby sa celé telo uvoľnilo, relaxovalo a bolo rozmaznávané až na vrchol znesiteľnosti. Prežívate doteraz nepoznané stavy harmónie, niekedy dokonca až stavy extázy.

V priebehu masáže ste ako masírovaný pasívny, ničím sa nerozptyľujete, iba prijímate masáž a rituály s ňou spojené. Akékoľvek rozptyľovanie v priebehu masáže znižuje hĺbku tohto zážitku. Sú dovolené len letmé-jemné dotyky voči masérke.

Súčasťou celotelovej masáže je aj masáž intímnych partií, ktorá je zameraná a vedená tak, aby Váš prežitok z nej bol čo najpríjemnejší. Ku koncu sa masírujú určité body na penise a vonkajšej prostate (oblasť lingam - u muža), vonkajších intímnych miest a vnútro pošvy (oblasť joni - u ženy). Vďaka masáži môže človek prežiť orgazmus nielen v pohlavných orgánoch, ale prenesie sa ako hlboký naplňujúci, vzrušujúci pocit blaha do celého tela. Orgazmické vyvrcholenie pri masáži je absolútne spontánne a prirodzené. Ak by ste aj nevyvrcholili, získavate nezabudnuteľný zážitok.

U nás platí: pri masáži sa nejedná o žiaden sex, inak masáž končí!

Čo sa týka hygieny, tak samozrejmosťou sú čisté uteráky ku každej masáži a čisté prestieradlo. Priestory aj sprcha sú starostlivo dezinfikované a udržiavané v čistote. Dôraz kladieme aj na svoju hygienu - dbáme o čistotu svojho tela a rúk použitím antibakteriálnych prostriedkov.
Používame čistý masážny olej bez prísad.


PRAKTIKY:

Masáž


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Nové Mesto nad Váhom , Trenčiansky kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top