naspäť

TANTRA+NURU+69

#5837 

Bratislava - Ružinov, 28 rokov, 165 cm, 50 kg, prsia veľkosť 2

práve teraz dostupná overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 09hod. - 20hod.
 Nedeľa 09hod. - 20hod.

09402501600940250160

(+421940250160)(+421940250160)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Koloseo
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: zvyknem to obmieňať
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/5837
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Pozývam Vás prísť vyskúšať NOVINKU --- MYDLOVÚ EROTICKÚ MASÁŽ, s touto masážou sa stretnete iba u NÁS!

PONUKA MASÁŽI
Tantra 4 v 1 (spojenie tantra+nuru+vzájomne dotyky+69)
Tantra masáž prostaty
Tantra footjob

AKCIA : 30MIN MASÁŽ PENISU+ PROSTATY=100€
TANTRA 6 ručná masáž - NOVINKA! 3 DIEVČATÁ!
Tantra mydlová masáž - NOVINKA
viac na www.catalea.sk

TANTRA 3v1
Pocítiš masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celým nahým telom, zadočkom aj mušličkou, budem ťa zvádzať... Masáž začína rituálom, pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel. Neodmysliteľnou súčasťou je slastný záver, v ktorom využijem všetky moje prednosti tak, aby vyvrcholenie bolo originálne a nezabudnuteľné. Počas celej masáže som nahá, mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chýbať ani poloha obľúbená 69, ale aj masáž penisu prsiami... Neustále sa vzdelávam v oblasti tantry, preto moje masáže sú jedinečné a masírujem tak, ako to citím.

Ceny:
50min - 100€ 80min - 150€ 100min - 200€

NOVINKA - MYDLOVÁ MASÁŽ!
Je oveľa silnejšia a erotickejšia ako NURU (BODY TOUCH) MASÁŽ!

Príďte si skúsiť spolu s nami niečo nového a príjemne voňavučkého. Doprajte si jedinečnú erotickou masáž, ktorá pochádza s tureckej a thajskej mydlovej masáže.

Tantra lady počas masáže masíruje nahá celým svojím telom. Používa teplú zmes napeneného luxusného mydla spolu s olejom.

Podstata masáže je v kĺzavom pohybe krásnej nahej tantra lady po vašom tele, Dotyk navlhčených tiel dráždí zmysly a burcuje fantáziu. Pena z luxusného mydla je známa určite každému. Z histórie poznáme o kúzlach mýdlových masáží z filmov o tureckých sultánoch, ktorých obľúbenou činnosťou a spestrením palácového života boli práve mydlové orgie v podaní palácových harémov

Nahe telo prekrásnej ženy následne zahajuje naozajstný pôžitok zmyslov a rozkoše. Pomaly, so striedajúcou intenzitou, masíruje telo klienta, postupne sa začne kĺzať po jeho bokoch, chrbte a intímnych paritách. Šikovnosťou hravej tantra lady sa začínate cítiť ako v raji.

Stále obklopený teplou mydlovou penou, pokračujú obe telá vo vzájomnom trení. Lady začína dráždiť sexuálné body na tele vrátane toho naj... Penis je dráždivými pohybmi vzrušovaný po dlhšiu dobu. Orgazmus tým je zámerne odďaľovaný a stupňuje sa sexuálne napätie. Sladko opojný záver je neopísateľne príjemný a vyvrcholenie postupuje celým telom. Kto mýdlovú masáž ešte na vlastnej koži nezažil, by nemal ani chvíľu váhať!

Ceny:
50 min / 150€ 80 min / 200€ 110 min / 250€

*****MEGA NOVINKA NA SLOVENSKU! MASÁŽ 6 RUČNÁ (3 DIEVČATÁ)! *****

V ponuke máme pre najnáročnejších klientov, erotickú masáž s tromi krásnymi ženami. Táto masáž je špeciálna v tom, že každá masérka má svoju rolu a každá prekvapuje iným očarujúcim programom. V tejto masáži zažijete ozajstný vrchol tantry a erotična. Zažijete spoločnú sprchu, stripteas, olejovú relaxačnú masáž od troch masérok, telo na telo, kde sa budú po Vás vzájomne kĺzať a vy budete ako v raji. Príďte skúsiť to, čo ste ešte nezažili... Počas masáže sa môžete masérok dotýkať aj na intímnych partiách, prestriedajú viacero polôh(aj obľúbenú 69) svoje prsia vám predvedú pri masáži vášho penisu, ako bonus nebude chýba dráždivá masáž penisu tvárou, masérky sa budú s vami hrať, hýčkať a rozmaznávať.

Cena:
50min/250€ 80min/400€ 110min/500€


PRAKTIKY:

Poloha 69, Masáž

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top