naspäť

Catalea-tantra

#5837 

Bratislava - Trnávka, 27 rokov, 165 cm, 50 kg, prsia veľkosť 2

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok zavolaj mi (dohoda)
 Utorok zavolaj mi (dohoda)
 Streda zavolaj mi (dohoda)
 Štvrtok zavolaj mi (dohoda)
 Piatok zavolaj mi (dohoda)
 Sobota zavolaj mi (dohoda)
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09402501600940250160

(+421940250160)(+421940250160)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Trnávka
Kraj: Bratislavský kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: zvyknem to obmieňať
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/5837
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Krásna zvodná tmavovláska, s nádhernou ženskou prirodzenou postavou Vás pozýva na luxusnú tantricko-erotickú masáž.

Vek: 27 rokov
Farba vlasov: tmavá-dlhé
Dĺžka vlasov: dlhé
Typ postavy: chudá
Výška: 163cm
Hmotnosť: 48kg
Veľkosť pŕs: 2

www.catalea.sk
Kontakt: 0940250160,

AKCIA 3v1 (tantra + telo na telo(NURU) + 69)
Len pre náročných, viac druhov masáži počas jednej, to najlepšie z najlepšieho v Bratislave, všetko čo muži milujú...
Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela, tak presne pre tých som vytvorila program spojenia viac druhov masáži do jedneho celku.
Táto masáž bude obsahovať :
Tantra telo na telo (masáž nahým telom telom, prsiami, zadočkom aj mušličkou) + jemnú relaxačnú olejčekovú masáž+69

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celym nahým telom, zadočkom aj mušličkou, jemne sa budem po Vás kĺzať. Masáž začína rituálom(popis dolu pod masážou) pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel a slastným záverom masážou intímnych partií telom, prsiami... Počas celej masáže som nahá, mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chýbať ani poloha 69...
Cena 100€

NOVINKA: 4v1 (tantra + masáž prsiami, zadočkom aj mušličkou+ vzájomná masáž+69)

Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredi za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení sviečkami a vôňami éterických olejčekov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu(popis dolu pod masážou). V priebehu masáže sa najskôr uvolní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných solí a olejov, pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímnych partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevediem rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríme do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávajú. Ak mate radi hladenie nahého ženského tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Príďte k nám na vzájomnú masáž do nášho hlavného mesta Bratislava a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.
CENA 100€

AKCIA: 4 RUČNÁ NURU/TELO NA TELO MASÁŽ-IBA U NÁS/ 150€

V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami.
Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!

Krásne zvodné tmavovlásky, s nádhernými ženskými krivkami Vás pozývajú na luxusnú tantrickú masáž, v ktorej si Vás budú hýčkať a rozmaznávať. Masáž začína úvodným rituálom a po rituáli sa prechádza na samotnú masáž. Zažijete klasickú tantrickú s jemnou relaxačnou olejovou masážou, samozrejmosťou sú vzájomné dotyky-počas celej masáže sa masérok môžete dotýkať ich sexy tela aj intímnych partii. Pre náročných nebude chýbať masáž Body Touch (telo na telo) kde masérky používajú techniku celého svojho tela a jemne sa po Vás budú kĺzať až budete neuveriteľne silno vzrušený. Na záver Tantra Ladies budú venovať dostatočný čas aj Vašej intímnej partii, kde predvedú viacero techník :)

Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú zohraté a navzájom sa nielen dopĺňajú ale aj cez Vás prepletajú svojimi nahými telami a Vy sa budete cítiť ako v raji...

Parkovanie bezproblémové, pracujem sama - čistý a diskrétny priestor!


PRAKTIKY:

MasážFacebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top