naspäť

Alexi TANTRA

#6218 

Bratislava - Ružinov, 28 rokov, 160 cm, 52 kg, prsia veľkosť 2

práve teraz dostupná overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 09hod. - 20hod.
 Nedeľa 09hod. - 20hod.

09402501600940250160

(+421940250160)(+421940250160)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: koloseo
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/6218
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Krásna zvodná a inteligentná brunetka s nádhernou ženskou postavou a vždy s úsmevom na tvári Vás pozýva na zmyselnú erotickú masáž vo svojom luxusnom prostredí.

www.catalea.sk
tel:0940250160 alebo 0948256687
email: tantra@catalea. sk

PONUKA MASÁŽI
Tantra 4 v 1 (spojenie tantra + nuru + vzájomne dotyky + 69)
Tantra masáž prostaty
Tantra footjob
TANTRA LAP DANCE - (Stripteas k masáži)
MASÁŽ PENISU+ PROSTATY--NOVINKA!
Tantra 4 ručná masáž

TANTRA 6 ručná masáž - NOVINKA!
Tantra mydlová masáž - NOVINKA
WELLNESS TANTRA- NOVINKA!
viac na www.catalea.sk

PONUKA MASÁŽI:
TANTRA 3v1
Pocítiš masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celým nahým telom, zadočkom aj mušličkou, budem ťa zvádzať... Masáž začína rituálom, pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel. Neodmysliteľnou súčasťou je slastný záver, v ktorom využijem všetky moje prednosti tak, aby vyvrcholenie bolo originálne a nezabudnuteľné. Počas celej masáže som nahá, mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chýbať ani poloha obľúbená 69, ale aj masáž penisu prsiami... Neustále sa vzdelávam v oblasti tantry, preto moje masáže sú jedinečné a masírujem tak, ako to cítim.
Ceny:50min - 100€ 80min - 150€ 100min - 200€

MASÁŽ PROSTATY
Masáž prostaty si môžete zvoliť s lúbovolnou ponukou našich masáži( 3V1, TANTRA, NURU, VZÁJOMNÁ, LAP DANCE, MYDLOVÁ, 4 RUČNÁ MASÁŽ) a taktiež trvanie masáže si môžete navoliť vo vami zvolenej dĺžke.
Po vami zvolenom programe masáž postupuje masážou penisu a vašich intímnych partií. Postupne ale prechádza k masáži hrádze, ktorá stimuluje prostatu z vonkajšej strany. Už v tejto fáze budete pociťovať veľmi silné vzrušenie. Tantra Lady ale postupuje ďalej k uvoľňujúcej masáži okolia vášho análneho otvoru, až nakoniec jemne prstom vnikne a bude prostatu stimulovať priamo. Jej masáž vás privedie k silnému vyvrcholeniu.
*****AKCIA : 30MIN MASÁŽ PENISU+ PROSTATY=100€ - viac na www.catalea.sk

TANTRA WELLNESS
Horúci kúpeľ vo vani vytvorený z bubliniek luxusnej peny a morských solí spoločne s našou očarujúcou tantra lady. Masérka si vás po celu dobu kúpeľa hýčka a dráždi. Používa pri tom jemnučké dotyky, zvodné pohyby, budete vzrušený a postupne sa presuniete na futon, kde už bude prebiehať erotická masáž. Ladné krivky našej tantra lady sa budú trieť po vašom tele, jej ruky zabiehajú aj do vašich najintimnejších miest, jej vlniace telo v ritme hudby, kĺzajúce sa po vašom tele vás rozpáli a vzrušenie bude veľmi silné. Erotická masáž vás vzrušuje a vy sa cítite ako v raji. Po otočeni pocítite ozajstné umenie tantry. Striedanie pomalých a rychlejších dotykov, pripájanie poprsia, bruška, časti tváre vaš penis dokonale pripravia na slastný záver. Nechajte sa prekvapiť bonbonikom na záver:)
Tak neváhajte a objednajte sa telefonicky alebo mailom a príďte k nám do luxusného a hlavne diskrétneho priestoru v meste Bratislava.
150€/50 MIN 200€/80min - 250€/110MIN

NOVINKA-MYDLOVÁ MASÁŽ
Je oveľa silnejšia a intenzívnejšia ako NURU(telo na telo)-BODY TOUCH masáže
Masérka počas celej masáže predvádza umenie tejto masáže úplne nahá a zápaja celé svoje telo. Používa pri tom špeciálnu teplú hmotu nabublinkovaného tureckého mydla spolu s olejčekom.
Kĺzavý pohyb krásnej tantra lady po vašom tele za pomoci neodmysliteľnej peny a bubliniek, vzájomné trenie mokrých tiel dráždí všetky vaše zmysly a stupňuje vaše vzrušenie.
Striedajúca sa intenzita sexi pohybov, tanec na vašom tele, kĺzanie sa po vašej zadnej časti ale aj intimních partách vo vás burcujú pocity rozkoše.
50min/150€ 80min/180€ 110min/200€

4 RUČNÁ NURU MASÁŽ
V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami. Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU ( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!
Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú synchronizované, budete sa budete cítiť ako v raji...
50min - 150€ 80min - 250€ 110min - 300€

*****MEGA NOVINKA NA SLOVENSKU! MASÁŽ 6 RUČNÁ (3 DIEVČATÁ)! *****

V ponuke máme pre najnáročnejších klientov, erotickú masáž s tromi krásnymi ženami. Táto masáž je špeciálna v tom, že každá masérka má svoju rolu a každá prekvapuje iným očarujúcim programom. V tejto masáži zažijete ozajstný vrchol tantry a erotična. Zažijete spoločnú sprchu, stripteas, olejovú relaxačnú masáž od troch masérok, telo na telo, kde sa budú po Vás vzájomne kĺzať a vy budete ako v raji. Príďte skúsiť to, čo ste ešte nezažili... Počas masáže sa môžete masérok dotýkať aj na intímnych partiách, prestriedajú viacero polôh(aj obľúbenú 69) svoje prsia vám predvedú pri masáži vášho penisu, ako bonus nebude chýba dráždivá masáž penisu tvárou, masérky sa budú s vami hrať, hýčkať a rozmaznavať... viac na www.catalea.sk


PRAKTIKY:

Poloha 69, Masáž

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top