naspäť

Alexi-Tantra

#6218 

Bratislava - Trnávka, 28 rokov, 160 cm, 52 kg, prsia veľkosť 2

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok zavolaj mi (dohoda)
 Utorok zavolaj mi (dohoda)
 Streda zavolaj mi (dohoda)
 Štvrtok zavolaj mi (dohoda)
 Piatok zavolaj mi (dohoda)
 Sobota zavolaj mi (dohoda)
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09402501600940250160

(+421940250160)(+421940250160)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Trnávka
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Galvaniho
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/6218
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Krásna zvodná brunetka s nádhernou ženskou postavou a vždy s úsmevom na tvári Vás pozýva na luxusnú tantrickú masáž.

Vek: 28 rokov, Farba vlasov: čierna, Dĺžka vlasov: dlhé, Typ postavy: chudá, Výška: 160cm
Hmotnosť: 50kg, Veľkosť pŕs: 2

www.catalea.sk
Kontakt: 0940250160

**** VOLAJ ASPOŇ POL HODINKU VOPRED :) ****
Moje fotky sú ORIGINÁLNE! Možnosť nahliadnutiu mojich fotografií aj s tvárou u mňa v štúdiu.

AKCIA !!! EROTICKÁ TANTRA 3v1 (tantra + telo na telo – NURU + vzájomné dotyky + 69, masáž penisu prsiami)
Len pre náročných, viac druhov masáži počas jednej, to najlepšie z najlepšieho v Bratislave.

Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela, tak presne pre tých som vytvorila program spojenia viac druhov masáži do jedného celku.

Táto masáž bude obsahovať :

Tantra telo na telo (masáž nahým telom, jemne sa budem to tebe kĺzať prsiami, zadočkom aj mušličkou) + jemnú relaxačnú olejčekovú masáž + neunikne ani poloha 69.

V mojej masáži NEPOUŽÍVAM žiadne pierka ani iné hebké predmety!

Radšej využívam svoj dotyk... Nahým telom jazdím po tom tvojom a postupne si ta pripravujem na vrchol.
Pocítiš masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celým nahým telom, zadočkom aj mušličkou, budem ťa zvádzať... Masáž začína rituálom, pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel. Neodmysliteľnou súčasťou je slastný záver, v ktorom využijem všetky moje prednosti tak, aby vyvrcholenie bolo originálne a nezabudnuteľné. Počas celej masáže som nahá, mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chýbať ani poloha obľúbená 69, ale aj masáž penisu prsiami...

Ceny:

50min - 100€
80min - 150€
100min - 200€

VZÁJOMNÁ TANTRA MASÁŽ

Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredí za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení soľnými lampami a vôňami éterických olejčekov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu. V priebehu masáže sa najskôr uvoľní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných solí a olejov, pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímnych partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevediem rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríme do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávajú. Ak mate radi hladenie nahého ženského tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Príďte k nám na vzájomnú masáž a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.

Ceny:

50min - 100€
80min - 150€
100min - 200€

AKCIA: 4 RUČNÁ NURU MASÁŽ

V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami. Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!

Krásne zvodné tmavovlásky, s nádhernými ženskými krivkami Vás pozývajú na luxusnú tantrickú masáž, v ktorej si Vás budú hýčkať a rozmaznávať. Masáž začína úvodným rituálom a po rituáli sa prechádza na samotnú masáž. Zažijete klasickú tantrickú s jemnou relaxačnou olejovou masážou, samozrejmosťou sú vzájomné dotyky-počas celej masáže sa masérok môžete dotýkať ich sexy tela aj intímnych partii. Pre náročných nebude chýbať masáž Body Touch (telo na telo) kde masérky používajú techniku celého svojho tela a jemne sa po Vás budú kĺzať až budete neuveriteľne silno vzrušený. Na záver Tantra Ladies budú venovať dostatočný čas aj Vašej intímnej partii, kde predvedú viacero techník :)

Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú zohraté a navzájom sa nielen dopĺňajú ale aj cez Vás prepletajú svojimi nahými telami a Vy sa budete cítiť ako v raji...

Ceny:

50min - 150€
80min - 250€

Parkovanie bezproblémové, pracujem sama - čistota a diskrétnosť!


PRAKTIKY:

Masáž

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top