naspäť

Alexi-Tantra

#6218 

Bratislava - Nové Mesto, 28 rokov, 160 cm, 52 kg, prsia veľkosť 2

práve teraz dostupná overený profil SOM PRÁVE DOSTUPNÁ! Aktualizované pred 13 minútami

 Pondelok zavolaj mi (dohoda)
 Utorok zavolaj mi (dohoda)
 Streda zavolaj mi (dohoda)
 Štvrtok zavolaj mi (dohoda)
 Piatok zavolaj mi (dohoda)
 Sobota zavolaj mi (dohoda)
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09402501600940250160

(+421940250160)(+421940250160)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/6218
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Krásna zvodná tmavovláska, s nádhernou ženskou postavou Vás pozýva na luxusnú tantrickú masáž.

Vek: 28 rokov, Farba vlasov: čierna, Dĺžka vlasov: dlhé, Typ postavy: chudá, Výška: 160cm
Hmotnosť: 50kg, Veľkosť pŕs: 2
www.catalea.sk
Kontakt: 0940250160,

NOVINKA: 4v1 (tantra + masáž prsiami, zadočkom aj mušličkou+ vzájomná masáž+69)
Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredi za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení sviečkami a vônami eterických olejčekov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu(popis dolu pod masážou). V priebehu masáže sa najskor uvolní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prirodných solí a olejov, pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímnich partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevediem rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríme do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávaju. Ak mate radi hladenie nahého ženskeho tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Pridte k nám na vzájomnú masáž do našeho hlavného mesta Bratislava a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.
CENA 100€
Tantrický rituál - Každá naša masáž začína tantrickým rituálom, ktorým si uctíme Vaše telo. Pomáličky z Vás opadáva prvopočiatočný stres a začínate vnímať prostredie, sviečky, hudbu a krásnu masérku, ktorá si Vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantrickej masáže a postupne začínate vnímať, že ste na správnom mieste.

AKCIA: 4 RUČNÁ NURU/TELO NA TELO MASÁŽ-IBA U NÁS/ 150€

V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami.
Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!

Krásne zvodné tmavovlásky, s nádhernými ženskými krivkami Vás pozývajú na luxusnú tantrickú masáž, v ktorej si Vás budú hýčkať a rozmaznávať. Masáž začína úvodným rituálom a po rituáli sa prechádza na samotnú masáž. Zažijete klasickú tantrickú s jemnou relaxačnou olejovou masážou, samozrejmosťou sú vzájomné dotyky-počas celej masáže sa masérok môžete dotýkať ich sexy tela aj intímnych partii. Pre náročných nebude chýbať masáž Body Touch (telo na telo) kde masérky používajú techniku celého svojho tela a jemne sa po Vás budú kĺzať až budete neuveriteľne silno vzrušený. Na záver Tantra Ladyes budú venovať dostatočný čas aj Vašej intímnej partii, kde predvedú viacero techník :)

Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú zohraté a navzájom sa nielen dopĺňajú ale aj cez Vás prepletajú svojimi nahými telami a Vy sa budete cítiť ako v raji...

Parkovanie bezproblémové, priestor vždy čistý a diskrétny!


PRAKTIKY:

MasážFacebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top