naspäť

Madam Vanda

#6719 

Bratislava - Ružinov, 33 rokov, 179 cm, 70 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok zavolaj mi (dohoda)
 Utorok zavolaj mi (dohoda)
 Streda zavolaj mi (dohoda)
 Štvrtok zavolaj mi (dohoda)
 Piatok zavolaj mi (dohoda)
 Sobota zavolaj mi (dohoda)
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09408580200940858020

(+421940858020)(+421940858020)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Ružinov
Kraj: Bratislavský kraj
Typ služieb: Erotické služby
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: zarastená
Orientácia: bisexuálna
Farba očí: hnedé
Farba vlasov: blond
Skrátený link: https://amaterky.sk/6719
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Nadradenosť, sila, kontrola a moc sú vlastnosti, ktoré u MŇA patria MNE: drsnej MADAM Vande v latexe a s bičíkom. Viem ti dopriať pocit submisívnosti, ktorý prepletiem štipkou bolesti a tebe nezostáva nič iné, len poslúchať.

Nezáleží na veku, prijímam mladších, starších, pánov v najlepšich rokoch, skúsených, neskúsených, aj úplných začiatočníkov. Nezaujíma ma, či si vrcholový manažér, úspešný biznisman alebo mocný politik, čo hýbe celým svetom, u mňa mi budeš vykať a znášať moje ponižovanie.

Maj na pamäti, ze submisívnosť je tiež možnosť ako újsť stresu. Vytvorím prostredie, v ktorom nebudeš musieť používať mozog. Podriadíš sa, budeš mi dôverovať a užívať si eufóriu a bolesť. Z mojej strany to bude lekcia s nádychom terapie. Viem byť absolútne nedostupná, nebudeš sa ma dotýkať, maximálne mi môžeš ponižujúco bozkávať nohy. Som viac než diskrétna, máš istotu, že naše temné tajomstvo zostáva medzi tvojou MADAM a tebou.

Neponúkam žiadne sexuálne služby, ani ma s tým neotravuj! Nerobím klystyr, takže ak máš záujem o pánsky anál - strap on rôznych veľkostí, tak si zadok prepláchneš doma (ak je treba). Nevenujem sa praktikám ako sú blood fetish, cievkovanie, elektrotortura, fisting a kaviár, s týmto ma tiež neotravuj! S inými praktikmi BDSM nemám problém. Mas záujem o feminizáciu? Tak si prinesieš nejaké svoje oblečenie, parochne mám k dispozícií. Ak ti v kútiku duše zažiaril plamienok túžby zažiť takéto dobrodružstvo, tak volaj.

Nie som žiaden privát! Úplná diskrétnosť, ktorú aj vyžadujem. Na lekciu sa objednaj len vtedy, ak máš reálny záujem, nevyvolávaj zbytočne s hlúpymi otázkami, automaticky ti zložím telefón, nechci ma nasrať!

K ZAČIATOČNÍKOM pristupujem ohľaduplnejšie, inak som nekompromisná, samozrejme, že vždy sa dodržiavajú určité pravidlá. Ak už prídeš ku mne, budem robiť všetko preto, aby si odchádzal zrelaxovaný a plný energie do ďalších povinností, svoju PANI budeš zbožňovať.

Všetky praktiky vykonávam bez zdravotného rizika a len s čistými pomôckami, neexistuje, aby ti ostali nejaké následky. Pri tvrdšom SM-ku si vyžadujem tvoj písomný súhlas, že dobrovoľne súhlasíš s extrémnym výpraskom čoho následkom bude fialový zadok! Pri ľahšom SM-ku ti neostanú žiadne škrabance, podliatiny a atď.. robím lekcie aj bez SM, t. j. rôzny fetish, perverz... BDSM je moja práca, záĽuba a životný štýl.

1) Očakávaj najhoršie, dokonca ešte horšie
2) Súhlas so mnou vo všetkom
3) Keď prídeš ku mne, už niet cesty späť
4) Mám pravdu... inak ťa to riadne zabolí
5) Dohodnem si s tebou záchranné slovíčko, ak by bolo na teba toho moc, ak ho vyslovíš budem to plne rešpektovať
6) Ak nebudeš poslúchať, budeš odvrávať a neplniť moje príkazy, tak zabudni na vyvrcholenie, odídeš s plnými guľami... s tým sa už teraz zmier!

Čas lekcie nerátam presne na minúty, je to nereálne, ani úvodný rozhovor a určenie si pravidiel nezahŕňam do času.. Ku každému subíkovi pristupujem individuálne. Mozne lekcie bez SM.

TOĽKO Z MOJEJ STRANY!


PRAKTIKY:

Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, S/M, Fetiš, Domina (profesional.), StrapOn


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top