naspäť

Nádherná Cindy

#6790 

Bratislava - Karlova Ves, 36 rokov, 170 cm, 50 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 21hod.
 Utorok 09hod. - 21hod.
 Streda 09hod. - 21hod.
 Štvrtok 09hod. - 21hod.
 Piatok 09hod. - 21hod.
 Sobota 13hod. - 20hod.
 Nedeľa 13hod. - 20hod.

09030317780903031778

(+421903031778)(+421903031778)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Lokalita: Bratislava - Karlova Ves
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Staré Grunty 26
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Farba očí: zelené
Farba vlasov: čierne
Skrátený link: https://amaterky.sk/6790
Aktualizácia: dnes
Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Ahoj

Volám sa Cindy. Trh je presýtený masérkami a nájsť tu pravú je problém. Preto vo voľnom čase rozširujem svoje vedomosti a učím sa techniky a triky, ktoré žiadna iná masérka nepoužíva. Nie je to marketingový ťah, ale moje know-how. Pierka a kožušiny v Tantre majú veľkú úlohu a nie su to zbytočnosti, ako to niektoré akože tantry nazývajú. Práca s nimi je veľmi náročná a pri neodbornom zaobchádzaní, môžu viac uškodiť, ako spríjemniť masáž. Pri práci využívam teda to, čo ovládam 100% a to je moje telo a ruky. Niektorí klienti dokonca majú pocit, akoby ich masírovala vlastná priateľka, alebo manželka a nie cudzia žena :) Vžívam sa do masáže reálne a cítiť erotiku naplno od úvodného rituálu až po vyvrcholenie.

Neváhaj a príď ku mne, zaručujem ti nezabudnuteľný zážitok. Upozorňujem, že moja masáž môže u Teba vyvolať závislosť :D :D

SEX NEPOSKYTUJEM!

Nuru masáž- masáž začína tantrickým rituálom. Pri masáži som nahá, masírujem rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Počas masáže sa venujem dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Pri masáži ma vidíš v každej polohe, vrátane polohy 69, čo neznamená, orál. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Používam na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa ma môžeš na celom tele, mušličku len jemne. Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela.
Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Pracujem sama v luxusnej novostavbe a nie v salone.
Cena 90€ / hodinka

Bližšie info telefonicky. Recenzie od klientov nájdeš na POKECI pod nickom sexicindy

Veľmi pekne ďakujem za recenziu Rudinko a Morgie15.Potešilo ma to a hlavne posunulo v práci ešte vyššie :)

Recenzie aj TU: http://goo.gl/rrWAFE na fore Amaterky. sk

Odpovedám aj na sms.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená. Uprednostňujem kvalitu nad kvantitou, tak si dohodni včas termín ( cca 1 - 2 hodiny vopred )

Ponuka práce:

Hľadám k sebe kamarátku. 50€ z hodinky pre Teba, luxusné priestory, videovrátnik, samostatná izba a k dispozícií telefonistka zdarma. Ak Ťa nebaví už práca na byte kde si neustále sledovaná a kontrolovaná a máš záujem žiť luxusný bezstarostný život, kontaktuj Veroniku. 0915609353

Mám výnimočne skvelého známeho plastického chirurga. Čiže akýkoľvek skrášľovací zákrok ti viem promptne vybaviť... samozrejme s mojim príspevkom.


PRAKTIKY:

Masáž, Kúpeľ


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotická bielizeň, veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top