naspäť

Sexi Cindy

#7122 

Bratislava - Vrakuňa, 36 rokov, 170 cm, 53 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 19hod.
 Utorok 09hod. - 19hod.
 Streda 09hod. - 19hod.
 Štvrtok 09hod. - 19hod.
 Piatok 09hod. - 19hod.
 Sobota 11hod. - 20hod.
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09405564770940556477

(+421940556477)(+421940556477)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Kazanska
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Farba očí: zelené
Farba vlasov: hnedé
Skrátený link: https://amaterky.sk/7122
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Ahoj

Nuru masáž:
60min - 90€
40min - 70€

Volám sa Nádherná Cindy (36) tmavovláska s prírodnými prsiami č. 3 a moja nová kolegynka Krásna Laila (27) blondínka so silikónovými prsiami č. 4.

Absolútnym vrcholom masážneho sveta je práve štvorručná masáž. Dva páry rúk dokonale synchrónnych, ktoré Ťa masírujú z oboch strán tela. Jedna z dvojice vždy vedie masáž, druhá sa prispôsobuje a tak zaručia zákazníkovi absolútny zážitok. Masáž sa robí plochami dlaní, tlak sa využíva minimálne.

Štvorručná masáž, akoby sa zo samotného názvu mohlo zdať, však nie je o kvantite, ale predovšetkým o kvalite, ktorú pocítiš na každom kúsku postupne sa poddávajúceho tela. Sme skúsené masérky, máme každá prax a čo je našou absolútnou výhodou oproti iným masérkam, je to, že to berieme ako poslanie a práca nás baví.

SEX NEPOSKYTUJEME!

Cena 4 ručnej masáže - 60 minút / 150€
Cena 2 ručnej masáže - 60 minút / 90€

Cindy 0940 556 477
Laila 0944 868 010

Neváhaj a príď ku nám, zaručujeme ti nezabudnuteľný zážitok.

Po telefonickom dohovore Ťa jedna z nás naviguje na adresu v luxusnej novostavbe s výborným parkovaním. Budeme Ťa čakať upravené v sexi prádielku a s výbornou náladou, pretože sa na každú masáž veľmi tešíme. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a je nám jedno, či prídeš v značkových teniskách, alebo len v žabkách z Miletičky. Po krátkom zoznámení Ťa odprevadíme do čistej kúpeľne s čistulinkým uteráčikom 70x140cm ( osuška )

4- ručná masáž ( telo na telo )- sa začína tantrickým rituálom. Pri masáži sme nahé, masírujeme rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Počas masáže sa venujeme dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Penisu sa venujeme od prvej chvíle, ako si na chrbáte. Masírujeme ho špeciálnymi technikami rukami. Pri masáži nás vidíš v každej polohe. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Používame na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa nás môžeš na celom tele, mušličku len jemne, žiadne prstovanie.. Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela.

Podstatou našej masáže je, aby bola pre Teba nezabudnuteľná, príjemná a hlavne odďaľovaním Tvojho orgazmu nastalo vyvrcholenie nielen pohlavné, ale tantrické, čiže celotelové.

Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Pracujeme v luxusnej novostavbe a nie v salóne.

Bližšie info telefonicky. Recenzie od klientov nájdeš na POKECI pod nickom sexicindy, alebo tu na fóre - Nádherná Cindy

Odpovedáme aj na sms.
Ak nedvíhame, skús zavolať neskôr, asi sme obsadené. Uprednostňujeme kvalitu nad kvantitou, tak si dohodni včas termín ( cca 1 - 2 hodiny vopred )


PRAKTIKY:

Masáž


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top