naspäť

Sexi Cindy

#7122 

Bratislava - Vrakuňa, 36 rokov, 170 cm, 53 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota nepracujem
 Nedeľa zavolaj mi (dohoda)

09405564770940556477

(+421940556477)(+421940556477)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Kazanska
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Farba očí: zelené
Farba vlasov: čierne
Skrátený link: https://amaterky.sk/7122
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Ahoj.
Volám sa Nádherná Cindy

Už nepracujem v Karlovke, ale vo Vrakuni tiež v luxusnej novostavbe. Pripravujem štvorručnú masáž s krásnou kolegynkou Lailou. Máte sa na čo tešiť :)

Nuru masáž + handjob 70€ / 40 min.
Nuru masáž + handjob 90€ / 60 min

NOVINKA!
Na výber dve alternatívy masáže :)
Romanticko - erotická pomalá
Dynamicko - erotická postupné zrýchľovanie

Trh je presýtený masérkami, ktoré ponúkajú akože masáž :D a nájsť tu pravú je problém. Preto vo voľnom čase rozširujem svoje vedomosti a učím sa techniky a triky, ktoré žiadna iná masérka nepoužíva. Nie je to marketingový ťah, ale moje know-how. Pierka a kožušiny v Tantre majú veľkú úlohu a nie su to zbytočnosti, ako to niektoré akože tantry nazývajú. Práca s nimi je veľmi náročná a pri neodbornom zaobchádzaní, môžu viac uškodiť, ako spríjemniť masáž. Pri práci využívam teda to, čo ovládam 100% a to je moje telo a ruky. Niektorí klienti dokonca majú pocit, akoby ich masírovala vlastná priateľka, alebo manželka a nie cudzia žena :) Vžívam sa do masáže reálne a cítiť erotiku naplno od úvodného rituálu až po vyvrcholenie.

Nuru masáž nie je klasická fyzioterapeutická masáž na naprávanie chrbta a cvaknutých nervov, tak ak máš zdravotné problémy, prosím vyhľadaj špecialistu a nie tantra masérku :)

SEX NEPOSKYTUJEM!

Neváhaj a príď ku mne, zaručujem ti nezabudnuteľný zážitok. Upozorňujem, že moja masáž môže u Teba vyvolať závislosť :D :D

Po telefonickom dohovore Ťa navigujem na adresu v luxusnej novostavbe s výborným parkovaním. Budem Ťa čakať upravená v sexi prádielku a s výbornou náladou, pretože sa na každú masáž veľmi teším. Som kamarátska, to zistíš hneď na úvod :) Ku každému klientovi pristupujem individuálne a je mi jedno, či prídeš v značkových teniskách, alebo len v žabkách z Miletičky. Po krátkom zoznámení Ťa odprevadím do čistej kúpeľne s čistulinkým uteráčikom 70x140cm ( osuška )

Nuru masáž- masáž začína tantrickým rituálom. Pri masáži som nahá, masírujem rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Počas masáže sa venujem dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Penisu sa venujem od prvej chvíle, ako si na chrbáte. Masírujem ho špeciálnou technikou rukami, tvárou a krkom. Tzv. krkovička :) Táto metóda sa používa v Azijských krajinách. Pri masáži ma vidíš v každej polohe. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Používam na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa ma môžeš na celom tele, mušličku len jemne, žiadne prstovanie.. Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela.

Podstatou mojej masáže je, aby bola pre Teba nezabudnuteľná, príjemná a hlavne odďaľovaním Tvojho orgazmu nastalo vyvrcholenie nielen pohlavné, ale tantrické, čiže celotelové.

Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Pracujem sama v luxusnej novostavbe a nie v salóne.

Bližšie info telefonicky. Recenzie od klientov nájdeš na POKECI pod nickom sexicindy, alebo tu na fóre - Nádherná Cindy

Ak som nevyhovela Tvojim kritériam, mám pre Teba pár rád na lepší výber :)

1.Hľadaj v recenziách
2.Pravá tantra neponúka sex a ani orál
3.Ak je fakt dobrá, nemôže byť moletka :D :D

Odpovedám aj na sms.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená. Uprednostňujem kvalitu nad kvantitou, tak si dohodni včas termín ( cca 1 - 2 hodiny vopred )


PRAKTIKY:

Masáž


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top