naspäť

Tantrasexica

#8231 

Bratislava - Petržalka, 41 rokov, 160 cm, 57 kg, prsia veľkosť 5

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 10hod. - 01hod.
 Utorok 10hod. - 01hod.
 Streda 10hod. - 01hod.
 Štvrtok 14hod. - 00hod.
 Piatok 10hod. - 01hod.
 Sobota 10hod. - 01hod.
 Nedeľa 10hod. - 01hod.

09484138770948413877

(+421948413877)(+421948413877)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Petržalka
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: vedľa Euronics - TPD, Farského
Typ služieb: Erotické služby aj klasické masáže
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: bisexuálna
Farba očí: zelené
Farba vlasov: ryšavé
Skrátený link: https://amaterky.sk/8231
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
ZNOVA PRACUJEM! DO 2.9.2018) VŠETKY ponúkané programy a ceny i aktuálne oznamy : www.eroticka-masaz.sk Poprosím volať aspoň 30 - 45 min vopred!
Môžte volať i v dobe kde nie je vyznačená dostupnosť a dohodnúť sa vopred-prípadne ak sa nedovoláš napíš sms
Potrebujem súrne Nové foto PROFESIONÁLNE! " GLAMOUR"! - NAJLEPšIE V ATELIÉRI ALEBO V PEKNOM INTERIÉRI, Príúadne v mojom masážnom salóne. Trocha by som chcela aby si sa s fotkami pohral. ( dal cez ne moje číslo, ). Kvôli fotkám mi prosím napíšte cicolinalilu@gmail. com ) Honorár vyrovnáme bartrom- ak nesúhlasíte-dohodneme sa. -napíšte odhad ceny

BUDÍK NEPÚŠŤAM Poteším sa ak budeš naozaj relaxovať bez stresu, že Ti plynú minúty... Nemám rada stres a nevytváram ho, ale naopak.
Distingvovaní Gentlemani na úrovni, čo vedia vyjadriť svoje prianie a túžby akceptabilným spôsobom sú vítaní, bez vekového obmedzenia. Nájdu u mňa RELAX BEZ ČASOVÉHO STRESU a VŠETKO TO, ČO BY SI RADI DOPRIALI NA spríjemnenie VZÁCNYCH CHVÍĽ SVOJHO VOĽNÉHO ČASU. Po dlhom váhaní som sa rozhodla, že tantra masáž-kombinovanú, či inú eroticky-ladenú ( ak nepožaduješ čistú tantra s rituálom)-je možné ukončiť, nielen, masážou linghamu, rukami, či ústočkami, masážou prostaty ale i inak ( s ochranou). Ak hľadáš zrelú, skúsenú a rozhľadenú, pestovanú ženu som prístupná rôznym erotickým hrádkami, ktoré nespadajú pod pojem "masáž"
VŠETKY MOJE MASÁŽE SÚ EROTICKY-až SEXUÁLNE LADENÉ s burácajúcim HAPPY-ENDOM podľa výberu. -na požiadanie a doplnenie aj v rámci Vašej voľby pridávam terapeutickú masáž,
pracujem celý deň, až na výnimky, kedy niečo vxbsvujrm

Som SAMOSTATNÁ, SKÚSENÁ A CERTIFIKOVANÁ MASÉRKA, KTORÁ ŠTUDOVALA rôzne druhy masáží ( od samotných základov- klasickej masáže s certifikátom MŠ SR), reflexnej, akupresúrnej, masáže tzv. terapeutické masáže) nielen na Slovensku ale i v Čechách a posledne som nakukla do Thajskej školy
Mám viac než dostatok praxe a certifikátov na to, aby som vedela, čo mám s príjemným mužským telom robiť, aby mu bola dopriata ROZKOŠ.

PONÚKAM VÁM OMNOHO VIAC ako SAMOTNÝ SEX! Doprajte si Relax, pohodu a Mix masáží s neskutočným vyvrcholením a prekvapením na záver. Happy End je súčasťou- môže byť rôznymi formami. ti sú na dohode- alebo to necháš na mňa?
cicolinalilu@gmail. com - ak máš špeciálne otázky môžeš napísať e-mail. Som naklonená aj občas presiahnuť hranicu "len masáže"... Občas nejaká tá "pikantnosť nezaškodí"

Pri jemnej relaxačnej hudbe si upresníme svoje predstavy a môžeme sa aj nezáväzne porozprávať, ak máš niečo čo Ťa trápi, či len tak hodiť reč.
Začnem si Ťa pomaly vyzliekať a spolu sa môžeme vybrať do sprchy, ak však prídeš celý voňavý, čerstvo okúpaný, nebudem Ťa nasilu hnať znova sa okúpať. Pri vyzliekaní Teba, Ti pred zrkadlom spravím taký menší striptízik vyzlečiem sa pri pomalom láskaní Teba. Je na Tebe či budeš chcieť mať oči otvorené, alebo zatvorené. Čo Ti bude príjemnejšie.

Odvediem si Ťa do spálne, kde už na Teba bude čakať čisto prezlečená veľká postieľka, kam si Ťa položím na bruško. Následne Ťa začnem zľahka a pomaly masírovať príjemne teplým prírodným olejčekom a zažiješ Ďalšiu fázu prekvapivého vzrušenia, či nabudenie zmyslov.

Jemnými dotykmi a teplým olejčekom sa ti rozprúdia zmysly a pokračovanie je už na základe našej vzájomnej dohody niektorou z masáží, či sexíkom.
Každá masáž obsahuje aj silné vyvrcholenie dohodnutým spôsobom, či ak to necháš na mňa, pokračujem tak, ako cítim a vidím, že Ti pôsobí rozkoš.
Nechám Ťa oddychovať po masáži, budem si Ťa hladiť a podľa programu budem pokračovať ďalej, Tebou zvolenou formou a podľa času, ktorý si si vyhradil na návštevu. Budík nepúšťam, je dôležité mi spomenúť, či sa niekam náhliš a mám Ťa na čas presne upozorniť. Pred odchodom sa môžeš v kľude osprchovať, osušiť, nik iný okrem mňa. Verím, že budeš spokojný a že sa nebudeme vidieť prvý a zároveň aj posledný krát.
Nechceš to nechať na mňa? ( Vybrať si môžeš na stránke www.eroticka-masaz.sk- alebo si dohodneme individuálny program s individuálnou cenou. )
Odporúčam.
"Z každého rožka troška"- Mix tantra, Nuru, erotickej masáže s ľubovoľným vyvrcholením - 90 minút=120€
Výber z ostatných programov:
Royal massage - 2hodiny a "eros prekvapenie" ( 160€ )
Pánsky anál, strap-on, masáž prostaty, Deeptrhroat- je v cene masáže.
Free intimity relax- prispôsobím sa tvojmu želaniu ( najčastejšie bez masáže) - 1h - 80€
Nuru masáž - 1h= 90€
Erotická masáž s ľubovoľným ukončením - 80€
Royal massage pre náročných 200€+.
Masáž "na mieru"- individuálna dĺžka i cena-dohodou, podľa typu masáže a dĺžky trvania
Viac programov- na stránke!
1/2h- 60€
Petržalka, pri TPD, zástavka Farského, električka 1+3, bus: 84, 83, 99


PRAKTIKY:

Klasika, Anál, Orál, Hlboký orál, Masáž, Pánsky anál, Piss, Ľahké S/M, S/M, Striptíz, Doprovod, Autoerotika, Fetiš, StrapOn


ŠPECIÁLNE DETAILY:

možná hra na erotickú rolu či hru, všetky služby zásadne/vždy len s ochranou, parochňe, erotické pomôcky, erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe, klimatizácia, Rozlúčky so slobodou


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR), hotovosť (CZK)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top