naspäť

VANESS_ MASÁŽ

#8265 

Nové Mesto nad Váhom, 40 rokov, 166 cm, 55 kg, silikónové prsia veľkosť 3

práve teraz dostupná overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 22hod.
 Utorok 09hod. - 22hod.
 Streda 09hod. - 22hod.
 Štvrtok 09hod. - 22hod.
 Piatok 09hod. - 22hod.
 Sobota 09hod. - 22hod.
 Nedeľa 09hod. - 22hod.

09111795240911179524

(+421911179524)(+421911179524)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom
Kraj: Trenčiansky kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Silikónové prsia: Áno
Úprava prirodzenia: čiastočne oholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Farba očí: zelené
Farba vlasov: blond
Skrátený link: https://amaterky.sk/8265
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Dopraj si jedinečný zážitok v podobe jemných masážno - erotických dotykov sprevádzaných zmyselnými pohybmi rúk a naolejovaného tela masérky. Masážno - erotické prvky privedú Tvoje telo do stavu relaxu a pohody a v jej závere aj k uspokojeniu (happy hand).. Pri masáži sú povolené len jemné dotyky masérky na povrchu tela.

Tantrická a nuru masáž je silným vnemovým zážitkom pre Tvoje telo a myseľ, ktorá prebieha v príjemnom a diskrétnom prostredí sprevádzanou príjemnou hudbou. Aj napriek tomu, že sa nejedná o žiaden sex, ani o orálny styk, je masáž vnímaná ako jeden z najintenzívnejších eroticko - masážnych zážitkov. Príď sa sám presvedčiť.

POSTUP:
Na masáž je nevyhnuté sa objednať telefonicky a štandardne prebiehajú v čase od 9:00 hod do 22:00 hod., prípadne dohodou. Uvítam objednávky na masáž min. pol dňa až deň vopred a túto je nevyhnutné opäť potvrdiť hodinu pred jej samotnou realizáciou. Pri telefonickej objednávke sa klient dozvie miesto konania masáže a budú mu zodpovedné prípadné ďalšie otázky.

Pre tých, ktorí sa objednajú min. deň vopred bude pripravený bonus v podobe krátkej masáže masérky realizovanej rukami (nie telom).

VARIANTY MASÁŽÍ A CENY:

DOTYKOVÁ TANTRA
60min - 55€

EROTICKÁ NURU
45min - 50€
60min - 70€

JEMNÁ - ZMYSELNÁ - kombinácia nuru a tantra masáže
60min - 60€

VZÁJOMNÁ EROTICKÁ MASÁŽ
60min - 90€
90min - 110€

KAŽDÁ MASÁŽ ZAHŔŇA - ÚVODNÝ ROZHOVOR, SPRCHA, SAMOTNÁ MASÁŽ, KRÁTKY RELAX PO MASÁŽI, SPRCHA

VZÁJOMNÁ MASÁŽ
je masáž plná zvodných dotykov, vzrušujúceho relaxu a je magicky erotická zároveň.
Nechaj sa rozmaznávať nielen jemnými rukami masérky, ale aj jej nahým naolejovaným telom a užívaj si vlastné vzrušenie všetkými zmyslami a každou bunkou svojho tela

Pri vzájomnej masáži môžeš dopriať svoje pocity a túžby dotykov aj na samotnom tele masérky rozmaznávať jej telo, pričom sú možné dotyky a masáž i jej intímnych miest, avšak len povrchovo, na požiadanie je možná autoerotika zo strany masérky.

Je len na Tvojej voľbe, koľko času bude masírovať ona Teba a koľko Ty ju, pričom k dispozícii máte buď jednu hodinu z celkového času vzájomnej masáže alebo pre tých, ktorí sa nevedia dotykov nabažiť, je aj v trvaní 90 min. Taktiež si môžeš zvoliť, v ktorej časti masáže sa chceš masérke venovať (buď na začiatku, v závere alebo v jej priebehu).

Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť Tvojim vyvrcholením či orgazmickým stavom samotnej masérky, pričom je len na Tebe, do akého stavu uspokojenia chceš masérku doviesť. Primárnym cieľom tejto masáže totiž nie je vyvrcholenie masérky,

PRAVIDLÁ VZÁJOMNEJ MASÁŽE PRE KLIENTA:
aj tu platí nezamieňajte si prosím masáž so žiadnym druhom sexu, či orálnym stykom ----taktiež sú zakázané aj akékoľvek návrhy týkajuce sa sexu a sexuálnych praktík pri tomto druhu masáže sú povolené intenzívnejšie dotyky, resp. masáž aj vonkajších intímnych miest masérky, avšak len na povrchu - žiadna penetrácia (ani penis, ani prsty), žiadne bozky
masérku masírujete len rukami, nie telom

UPOZORNENIE:
Masírovaný sa riadi pokynmi masérky. V prípade ich neakceptovania môže masáž okamžite skončiť!
Masáž sa realizuje iba pre klientov, ktorí nie sú pod vplyvom alkoholu ani iných omamných látok, ktorých zdravotný stav neprekáža realizácií masáže - žiadne bolestivé miesta, poúrazové stavy, ani žiadne vírusové a iné ochorenia)

Neznáme čísla (clear) nedvíham.
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená.


PRAKTIKY:

Masáž


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Nové Mesto nad Váhom , Trenčiansky kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top