naspäť

SENSUAL MASSAGE

#8496 

Nitra, 28 rokov, 170 cm, 58 kg, prsia veľkosť 2

overený profil posledná aktualizácia inzerátu pred 1 dňom

 Pondelok 08hod. - 18hod.
 Utorok 08hod. - 18hod.
 Streda 08hod. - 13hod.
 Štvrtok nepracujem
 Piatok 08hod. - 18hod.
 Sobota 08hod. - 18hod.
 Nedeľa 08hod. - 18hod.

09441084480944108448

(+421944108448)(+421944108448)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Nitra
Kraj: Nitriansky kraj
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: zvyknem to obmieňať
Farba vlasov: čierne
Skrátený link: https://amaterky.sk/8496
Aktualizácia: pred 1 dňom
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Krásny deň vám prajem, moje meno je SIMONA MARY.
------------------------------
VIAC FOTIEK a DRUHOV MASÁŽÍ na:

www.tantra-egypt.sk

------------------------------
Som nežná, zvodná, hravá, sympatická, profesionálna tantra masérka. Tantra je mojou záľubou a poslaním. Momentálne mám za sebou šesťročnú prax. Pozývam Vás na celostné zmyselné, TANTRA a EROTICKÉ masáže v mojom súkromnom, diskrétnom prostredí. Nemusíte sa obávať, neželaného stretnutia s ďalším klientom, alebo ďalšou masérkou.

Neponúkam sex a podobné sexuálne aktivity. Ponúkam vám potešenie v podobe TANTRA, alebo EROTICKEJ masáže, kde dokonale uvoľníte svoje telo, zrelaxujete ducha a načerpáte novú energiu.
Pre pánov, ktorí nechcú byť neverný svojej partnerke a hlavne si cenia svoje, jej a moje zdravie.
------------------------------
Každá moja masáž je zakončená vašim vyvrcholením a búrlivým orgazmom. Pred každou masážou a aj po nej, je možnosť osprchovať sa, k dispozícii dostanete čistý uterák. Nápoj teplý, studený. Do vašej masáže nerátam čas úvodného rozhovoru a ani sprchu. Plus bonus - VZÁJOMNÉ DOTYKY.
------------------------------
DRUHY MASÁŽÍ A ICH PRIEBEH: Každý z vás je jedinečný, preto si vyberte čo vás viac láka a na ktorú masáž ste práve naladený. :
------------------------------
TANTRA KLASIK
Vstúpte do sveta pravej zmyselnosti a ja Vás zasvätím do tajomstva vedomého erotického zážitku. Vydám sa s vami na spoločnú cestu za objavením pokladov tantrického potešenia. Prežijete SKVELÝ - CELOTELOVÝ - ENERGETICKÝ - ORGAZMUS.

60min - 50€
90min - 70€
120min - 100€
------------------------------
TELO na TELO
Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a pocítiť obrovské navýšenie energie v tele, popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela. Celé Vaše telo prechádza vibráciami a prichádza pri nej až k extatickým stavom. Prežijete SKVELÝ - CELOTELOVÝ - ENERGETICKÝ - ORGAZMUS/MULTIORGAZMUS. Je to najsilnejší a najintímnejšie pocit, aký môžete pri prijímaní tantra masáži spoznať. Pocítite obrovské navýšenie energie v tele.

60min - 70€
90min - 90€
120min - 120€
------------------------------
TANTRA bdsm POKUŠENIE
Pri tejto výnimočnej erotickej masáži objavíte potenciál vašej sexuality prepojením tantrickej masáži s ľahkými prvkami bdsm. Každý si pri tejto EROTICKEJ masáži príde na svoje - to najerotickejšie, ako aj milovníci pôvabnej elegancie a erotických kostýmov ( kostými, čipky, parochne, masky... ), to všetko nebude chýbať. Ako aj uvádzací DANCE masérky, zahalenej do zvodnej erotickej bielizne, či kostýmu na nezvyčajnú zvodnú, erotickú hudbu. Milovníci FOOTJOBU a taktiež masáží prostaty, si tiež prídu na svoje.
Môžem, nemusím vás spútať putami, zakryť oči - pre zosilnenie zmyselnosti. Masáž je hravá, takže nasledujú kocky ľadu..., silikonový bičík, alebo páperové dráždidlo... Masáž je obohatená aj o TELO na TELO + VZÁJOMNÉ DOTYKY.

90min - 110€
120min - 140€
------------------------------
Erotická FOOTJOB masáž
Zabudnite na klasickú masáž intímnych partií rukami a doprajte si originálny a vzrušujúci Footjob - intímnu masáž chodidlami... Tieto dotyky vyvolávajú vzrušenie, stimuláciu alebo až orgazmus / multiorgazmus.

Možnosť prikúpiť ku každej masáži 20€

------------------------------
LIEČIVÉ EROTICKÉ MASÁŽE PROSTATY
Na masáž prostaty vás krásne pripraví a uvoľní Tantra, EROTICKÁ masáž celého tela. Počas Tantra masáže sa vytvorí intímna a dôverná atmosféra a postupne klesá preč hanba, neistota a pochybnosť. Masáž prostaty začína zvonka, masážou hrádze. Pokračuje sa masážou cez análny otvor za pomoci masážneho olejčeka, alebo lubrikantu. Vzhľadom na hygienu používam pri vnútornej masáži prostaty mäkké latexové rukavičky.
Možnosť prikúpiť ku každej masáži 20€

ZDRAVOTNÁ MASÁŽ PENISU A PROSTATY
Masáž zadku + Análu + Prostaty + Penisu
30min - 50€

MASÁŽ PROSTATY MALÁ
Uvoľňujúca erotická masáž zadnej časti tela + Masáž zadočka, kostrče, prostaty, oblasti panvového dna + Masáž prostaty a penisu
60min - 70€

MASÁŽ PROSTATY VEĽKÁ
TANTRA KLASIK masáž úplne celého tela, od hlavy až po končeky prstov na nohách + Masáž zadku, stehien, panvového dna, semenníkov, perinea, penisu, prostaty ktorá prebieha v mnohých vlnách + Možnosť zažiť energetický orgazmus alebo multiorgazmus + Niekoľkokrát masáž prostaty a penisu
90min - 90€
------------------------------

KONTAKT: 0944 108 448

Ak práve nedvíham telefón, masírujem. Zašlite mi, prosím, sms správu. Odpoviem Vám čo najskôr.
Pracujem SAMA! 100% DISKRÉTNOSŤ a krásny čistý priestor.
Neznáme čísla (clear) nedvíham.


PRAKTIKY:

Masáž


ŠPECIÁLNE DETAILY:

veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Nitra , Nitriansky kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top