naspäť

LUXUSNÁ TANTRA

#9258 

Bratislava - Staré Mesto, 29 rokov, 166 cm, 59 kg, prsia veľkosť 3

overený profil aktualizácia inzerátu pred 11 hodinami

Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258 Erotický privát - LUXUSNÁ TANTRA (29), Bratislava - Staré Mesto, ID:9258

 Pondelok zavolaj mi (dohoda)
 Utorok 10hod. - 18hod.
 Streda 10hod. - 18hod.
 Štvrtok 10hod. - 18hod.
 Piatok 10hod. - 18hod.
 Sobota nepracujem
 Nedeľa nepracujem

09407939950940793995

SMS
(+421940793995)(+421940793995)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Staré Mesto
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Rezidencia s parkovaním pri Blumentale
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Úprava prirodzenia: zvyknem to obmieňať
Orientácia: heterosexuálna
Fajčiarka: Nie
Farba očí: zelené
Farba vlasov: plavé
Skrátený link: https://amaterky.sk/9258
Aktualizácia: pred 11 hodinami
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu

Zdielať cez WhatsApp
Zdielať cez Viber
Zdielať na Pinterest
Zdielať na RedditAhoj, vitaj v mojom svete...

Zažiješ veľmi intímny kontakt, chcem ťa zvádzať, dotknúť sa tvojho srdiečka a rozmaznávať ťa ako sultána. Budeme vnímať len tu a teraz. Príjemné, spontánne a vzájomné dotyky z tvojej strany sú vítane, ukážem ti čo mám rada. V mojom diskrétnom priestore máš úplnú SLOBODU prežiť všetky pocity NAPLNO, rovnako ako dosiahnutie vrcholu slasti, ale aj zhrešiť zakázaným ovocím... Erotika v mojom prevedení je korenená orientálnym rituálom, nežnou relaxáciou, zmyselnými dotykmi mojich rúk a celého, nahého tela. Je ťažké to opísať, prežiješ celo - telové odpojenie, radosť, vášeň a uspokojenie na inej úrovni. Zmyselnosť robí zo ženy bohyňu, vie dotykom prijať i dať veľa, muža zjemňuje, vzrušuje, nabíja energiou a upokojuje. Každá terapia je hravá, intuitívna a jedinečná, rovnako ako ja a ty. Terapia u mňa je výsledkom nielen viacerých certifikácii ale hlavne môjho vnútorného cítenia, praxe a potrieb klientov. Pozitívna energia a čaro masáže lásky napĺňajú môj život krásnou slobodou...

DOSTUPNÁ Som medzi 11.do 19h,
OBJEDNÁVKA, minimálne 2 - 3hodinky, pre veľký záujem, čo ma veľmi teší, odporúčam objednávať aspoň deň vopred.

Orientálna masáž lásky podľa mňa :
-Program 70 min / 100€ základná prijimajúca
+30 minút navyše = +30€,
-Program 120min /150€ možná vzájomná, erotická a intenzívna masáž...
V cene masážnych programoch, nie sú zahrnuté erotické služby. (Zakázané ovocie k masáži = cena je oveľa vyššia, po osobnej dohode a len pre stálych klientov. )

Terapiu poskytujem len 100% zdravým osobám, ak mate kožné alebo iné ochorenie vyhľadajte lekára, ja vás tiež pošlem k nemu. Masáž a terapia sú vykonávané v súlade s hygienou, nefajčím, priestory sú luxusné a čisté. Pri masáži používam iba prírodný, mandľový olej, prírodné esencie a netoxické sviečky bez parafínu.

Počet terapií mám obmedzení na jednú, dve denne, nakoľko si terapia vyžaduje veľa energie a ja vám chcem dať čo najviac a to najlepšie. Telefón mám zapnutý stále, počas masáže ho nedvíham, môžete poslať aj sa objednáť cez SMS kedykoľvek, odpovedám diskrétne sms. Zahraničných klientov zo zásady a dlhodobo neberiem.


PRAKTIKY:

Masáž, Autoerotika


ŠPECIÁLNE DETAILY:

možná hra na erotickú rolu či hru, erotická bielizeň, girlfriend experience (GFE)


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top