back

Catalea-tantra

#5837 

Bratislava - Trnavka, 27 years, 165 cm, 50 kg, breasts size 2

verified profile last offer update today

 Monday call me (deal)
 Tuesday call me (deal)
 Wednesday call me (deal)
 Thursday call me (deal)
 Friday call me (deal)
 Saturday call me (deal)
 Sunday call me (deal)

+421940250160+421940250160

... do not forget to mention that you are calling from Amaterky.sk

Location: Bratislava - Trnavka
Region: Bratislavsky region
Type of service: Massages only (Tantra and so on)
Offer: Offers private sex apartment only
Experience: Experienced
Selection of girls: Home alone
Natural trim: I tend to vary
Orientation: hetero
Eye color: brown
Hair color: brown
Short link: https://amaterky.sk/en/5837
Updated: today
The announcement broken offer
Krásna zvodná tmavovláska, s nádhernou ženskou prirodzenou postavou Vás pozýva na luxusnú tantricko-erotickú masáž.

Vek: 27 rokov
Farba vlasov: tmavá-dlhé
Dĺžka vlasov: dlhé
Typ postavy: chudá
Výška: 163cm
Hmotnosť: 48kg
Veľkosť pŕs: 2

www.catalea.sk
Kontakt: 0940250160,

AKCIA 3v1 (tantra + telo na telo(NURU) + 69)
Len pre náročných, viac druhov masáži počas jednej, to najlepšie z najlepšieho v Bratislave, všetko čo muži milujú...
Pre pánov, ktorí potrebujú cítiť ženské nahé naolejované telo na tom svojom a popri tom sa chcú masérky dotýkať jej rozpáleného tela, tak presne pre tých som vytvorila program spojenia viac druhov masáži do jedneho celku.
Táto masáž bude obsahovať :
Tantra telo na telo (masáž nahým telom telom, prsiami, zadočkom aj mušličkou) + jemnú relaxačnú olejčekovú masáž+69

Pocítite masáž viacerými technikami, jemnučké hľadenia končekami prstov, masáž dlaňami, predlaktím, postupne celym nahým telom, zadočkom aj mušličkou, jemne sa budem po Vás kĺzať. Masáž začína rituálom(popis dolu pod masážou) pokračuje erotickou masážou celého tela aj chodidiel a slastným záverom masážou intímnych partií telom, prsiami... Počas celej masáže som nahá, mením rôzne techniky, rôzne polohy, nebude chýbať ani poloha 69...
Cena 100€

NOVINKA: 4v1 (tantra + masáž prsiami, zadočkom aj mušličkou+ vzájomná masáž+69)

Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredi za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení sviečkami a vôňami éterických olejčekov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu(popis dolu pod masážou). V priebehu masáže sa najskôr uvolní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prírodných solí a olejov, pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímnych partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevediem rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríme do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávajú. Ak mate radi hladenie nahého ženského tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Príďte k nám na vzájomnú masáž do nášho hlavného mesta Bratislava a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.
CENA 100€

AKCIA: 4 RUČNÁ NURU/TELO NA TELO MASÁŽ-IBA U NÁS/ 150€

V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami.
Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!

Krásne zvodné tmavovlásky, s nádhernými ženskými krivkami Vás pozývajú na luxusnú tantrickú masáž, v ktorej si Vás budú hýčkať a rozmaznávať. Masáž začína úvodným rituálom a po rituáli sa prechádza na samotnú masáž. Zažijete klasickú tantrickú s jemnou relaxačnou olejovou masážou, samozrejmosťou sú vzájomné dotyky-počas celej masáže sa masérok môžete dotýkať ich sexy tela aj intímnych partii. Pre náročných nebude chýbať masáž Body Touch (telo na telo) kde masérky používajú techniku celého svojho tela a jemne sa po Vás budú kĺzať až budete neuveriteľne silno vzrušený. Na záver Tantra Ladies budú venovať dostatočný čas aj Vašej intímnej partii, kde predvedú viacero techník :)

Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú zohraté a navzájom sa nielen dopĺňajú ale aj cez Vás prepletajú svojimi nahými telami a Vy sa budete cítiť ako v raji...

Parkovanie bezproblémové, pracujem sama - čistý a diskrétny priestor!


PRACTICE:

MassageFacebook.com    Twitter.com

Amaterky.sk site owner is not responsible for the accuracy of displayed offers. Each advertising owner is responsible for information given in the advertisement.
This site may contain sexually explicit text or verbal content. They are therefore restricted to persons over 18 years.
Use of your own form of relaxation, whether physical or mental, which would fulfill the criminal acts on prostitution and pornography is forbidden!

Main page | Add / Edit offer | Terms and Conditions | Site Map | Contact


© 2014 AMATERKY.sk
legal notice

Back to Top