back

Alexi-Tantra

#6218 

Bratislava - Nove Mesto, 28 years, 160 cm, 52 kg, breasts size 2

available right now verified profile I AM AVAILABLE NOW! Updated before 16 minutes

 Monday call me (deal)
 Tuesday call me (deal)
 Wednesday call me (deal)
 Thursday call me (deal)
 Friday call me (deal)
 Saturday call me (deal)
 Sunday call me (deal)

+421940250160+421940250160

... do not forget to mention that you are calling from Amaterky.sk

Location: Bratislava - Nove Mesto
Region: Bratislavsky region
Type of service: Massages only (Tantra and so on)
Offer: Offers private sex apartment only
Experience: Experienced
Selection of girls: Home alone
Natural trim: completely shaved
Orientation: hetero
Eye color: brown
Hair color: brown
Short link: https://amaterky.sk/en/6218
Updated: today
The announcement broken offer
Krásna zvodná tmavovláska, s nádhernou ženskou postavou Vás pozýva na luxusnú tantrickú masáž.

Vek: 28 rokov, Farba vlasov: čierna, Dĺžka vlasov: dlhé, Typ postavy: chudá, Výška: 160cm
Hmotnosť: 50kg, Veľkosť pŕs: 2
www.catalea.sk
Kontakt: 0940250160,

NOVINKA: 4v1 (tantra + masáž prsiami, zadočkom aj mušličkou+ vzájomná masáž+69)
Exkluzívna masáž, ktorá prebieha v krásnom prostredi za počúvania tantrickej hudby, jemnučkom osvetlení sviečkami a vônami eterických olejčekov. Začiatok masáže bude patriť tantrickému rituálu(popis dolu pod masážou). V priebehu masáže sa najskor uvolní telo horúcimi uterákmi namáčanými v kúpeli z prirodných solí a olejov, pokračuje zmyselnou masážou olejčekmi celého Vášho tela vrátane intímnich partií. Pri vzájomnej masáži Vás prevediem rajom v pravom slova zmysle. Je to masáž plná vzájomných dotykov, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Spolu sa ponoríme do jedinečného zážitku a hlbokého relaxu. Prebudená sexuálna energia je rozptýlená po celom tele a v kombinácii s NURU masážou dochádza k samostatnému vyvrcholeniu. Táto masáž je určená pre tých, ktorí radi dotyky nielen prijímajú, ale aj dávaju. Ak mate radi hladenie nahého ženskeho tela, tak presne pre Vás je táto masáž ako stvorená. Pridte k nám na vzájomnú masáž do našeho hlavného mesta Bratislava a užijete si skvelý relax a uvoľnenie.
CENA 100€
Tantrický rituál - Každá naša masáž začína tantrickým rituálom, ktorým si uctíme Vaše telo. Pomáličky z Vás opadáva prvopočiatočný stres a začínate vnímať prostredie, sviečky, hudbu a krásnu masérku, ktorá si Vás hýčka a rozmaznáva svojimi jemnými dotykmi. Rituál je neodmysliteľnou súčasťou tantrickej masáže a postupne začínate vnímať, že ste na správnom mieste.

AKCIA: 4 RUČNÁ NURU/TELO NA TELO MASÁŽ-IBA U NÁS/ 150€

V ponuke máme pre náročných klientov, tantrickú masáž s dvoma krásnymi masérkami.
Táto masáž je špeciálna v tom, že okrem klasickej tantrickej masáže dvoma krásnymi ženami, pocítite aj masáž NURU( masáž ich telom, prsiami, zadočkom od oboch masérok súčasne), nebude chýbať ani obľúbená poloha 69... masérky sú zohrané a táto masáž patrí medzi TOP MASÁŽE!

Krásne zvodné tmavovlásky, s nádhernými ženskými krivkami Vás pozývajú na luxusnú tantrickú masáž, v ktorej si Vás budú hýčkať a rozmaznávať. Masáž začína úvodným rituálom a po rituáli sa prechádza na samotnú masáž. Zažijete klasickú tantrickú s jemnou relaxačnou olejovou masážou, samozrejmosťou sú vzájomné dotyky-počas celej masáže sa masérok môžete dotýkať ich sexy tela aj intímnych partii. Pre náročných nebude chýbať masáž Body Touch (telo na telo) kde masérky používajú techniku celého svojho tela a jemne sa po Vás budú kĺzať až budete neuveriteľne silno vzrušený. Na záver Tantra Ladyes budú venovať dostatočný čas aj Vašej intímnej partii, kde predvedú viacero techník :)

Masáž je na vysokej úrovni, masérky sú zohraté a navzájom sa nielen dopĺňajú ale aj cez Vás prepletajú svojimi nahými telami a Vy sa budete cítiť ako v raji...

Parkovanie bezproblémové, priestor vždy čistý a diskrétny!


PRACTICE:

MassageFacebook.com    Twitter.com

Amaterky.sk site owner is not responsible for the accuracy of displayed offers. Each advertising owner is responsible for information given in the advertisement.
This site may contain sexually explicit text or verbal content. They are therefore restricted to persons over 18 years.
Use of your own form of relaxation, whether physical or mental, which would fulfill the criminal acts on prostitution and pornography is forbidden!

Main page | Add / Edit offer | Terms and Conditions | Site Map | Contact


© 2014 AMATERKY.sk
legal notice

Back to Top