naspäť

Nádherná Cindy

#6790 

Bratislava - Vrakuňa, 38 rokov, 170 cm, 55 kg, prsia veľkosť 3

overený profil posledná aktualizácia inzerátu dnes

 Pondelok 09hod. - 20hod.
 Utorok 09hod. - 20hod.
 Streda 09hod. - 20hod.
 Štvrtok 09hod. - 20hod.
 Piatok 09hod. - 20hod.
 Sobota 12hod. - 19hod.
 Nedeľa nepracujem

09405564770940556477

(+421940556477)(+421940556477)

... nezabudnite spomenúť, že voláte z Amaterky.sk

Pridať do obľúbených

Lokalita: Bratislava - Vrakuňa
Kraj: Bratislavský kraj
Adresa: Kazanská
Typ služieb: Iba masáže (tantra a podobné)
Ponúkam: Ponúkam iba privát
Skúsenosti: Skúsená
Výber dievčat: Som úplne sama
Hovorím:
Úprava prirodzenia: úplne vyholená
Orientácia: heterosexuálna
Tetovanie: Áno
Farba očí: zelené
Farba vlasov: čierne
Skrátený link: https://amaterky.sk/6790
Aktualizácia: dnes
Pridať do obľúbených

Ohlásenie nefunkčného inzerátu
Ahojte

Hneď na úvod sa chcem srdečne poďakovať všetkým mojím stálym klientom za príjemne strávené chvíle a za Vašu dôveru. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.

Už nepracujem v Karlovke, ale vo Vrakuni tiež v luxusnej novostavbe. Hľadám k sebe skúsenú kolegynku.

Nuru masáž ( telo na telo ) + handjob 40 min. / 70€
Nuru masáž ( telo na telo ) + handjob 60 min. / 90€
Nuru masáž ( telo na telo ) + handjob 90 min. / 130€

NOVINKA!
Na výber dve alternatívy masáže :)
Romanticko - erotická pomalá
Dynamicko - erotická postupné zrýchľovanie
4 - ručná masáž s kolegynkou 1 hod. / 160€. Moji stáli klienti 130€

Volám sa Cindy. O tantre som sa dozvedela prvý krát pred 6 rokmi. Jeden môj známy, mi povedal, že si so ženou robia po večeroch tantru. Hneď ma napadlo, že ide o nejaké exotické jedlo :D So smiechom mi povedal, že nie, že to nie je žiadne jedlo, ale určitý druh erotiky. Každý večer, si spolu ľahli a venovali sa vzrušovaniu navzájom - bez sexu! Toto trvalo 3 dni a konečne po stupňovaní vzájomného vzrušovania, mali sex. Orgazmus, ktorý zažili po odriekaní bol neopísateľný. Takto to robievali až max. 5 dní, viac nevydržali :D. A o tom je tantra. Vzrušovanie a odďaľovanie orgazmu. Pierka a kožušiny v Tantre majú veľkú úlohu a nie sú to zbytočnosti, ako to niektoré akože tantry nazývajú. Práca s nimi je veľmi náročná a pri neodbornom zaobchádzaní, môžu viac uškodiť, ako spríjemniť masáž. Pri práci využívam teda to, čo ovládam 100% a to je moje telo a ruky. Niektorí klienti dokonca majú pocit, akoby ich masírovala vlastná priateľka, alebo manželka a nie cudzia žena :) Vžívam sa do masáže reálne a cítiť erotiku naplno od úvodného rituálu až po vyvrcholenie.

Nuru masáž nie je klasická fyzioterapeutická masáž na naprávanie chrbta a cvaknutých nervov, tak ak máš zdravotné problémy, prosím vyhľadaj špecialistu a nie tantra masérku :)

Klientov beriem aj starších :) nad 60 rokov :)
Mám 3 ročné skúsenosti. Môj najstarší klient Vilko má 86 rokov. ;)

Neváhaj a príď ku mne, zaručujem ti nezabudnuteľný zážitok. Upozorňujem, že moja masáž môže u Teba vyvolať závislosť :D :D

SEX A ORÁL NEPOSKYTUJEM!
Pri mojej masáži to ani nebudeš potrebovať, pretože moje ruky dokážu navodiť pocit, akoby som orál robila ;)

Po telefonickom dohovore Ťa navigujem na adresu v luxusnej novostavbe s výborným parkovaním. Budem Ťa čakať upravená v sexi prádielku a s výbornou náladou, pretože sa na každú masáž veľmi teším. Som kamarátska, to zistíš hneď na úvod :) Ku každému klientovi pristupujem individuálne a je mi jedno, či prídeš v značkových teniskách, alebo len v žabkách z Miletičky. Po krátkom zoznámení Ťa odprevadím do čistej kúpeľne s čistulinkým uteráčikom 70x140cm ( osuška )

Nuru masáž- masáž začína tantrickým rituálom. Pri masáži som nahá, masírujem rukami, aj svojim nahým telom vrátane mušličky.. Počas masáže sa venujem dôkladne každému centimetru tvojho tela, vrátane penisu. Penisu sa venujem od prvej chvíle, ako si na chrbáte. Masírujem ho špeciálnou technikou rukami, tvárou a krkom. Tzv. krkovička :) Táto metóda sa používa v Ázijských krajinách. Pri masáži ma vidíš v každej polohe. Masáž končí neopakovateľným vyvrcholením a môže ich byť počas masáže viac, nielen na konci. Môžeš aj na prsia :) Používam na masírovanie penisu špeciálne triky, ktoré si určite ešte nezažil a sám to nedokážeš :) Dotýkať sa ma môžeš na celom tele, mušličku len jemne, žiadne prstovanie. Bozkávanie na prsia môžeš, ak to máš rád :) Veľké zrkadlo ti poskytne najkrajšie nahé krivky ženského tela. Po masáži sa rada s Tebou osprchujem, pričom Ti umyjem chrbátik :)

Podstatou mojej masáže je, aby bola pre Teba nezabudnuteľná, príjemná a hlavne odďaľovaním Tvojho orgazmu nastalo vyvrcholenie nielen pohlavné, ale tantrické, čiže celotelové.

Sprcha pred aj po masáži je samozrejmosťou. Pracujem sama v luxusnej novostavbe a nie v salóne.

Bližšie info telefonicky. Recenzie od klientov z pokecu, nájdeš na POKECI pod nickom sexicindy.

Veľmi pekne ďakujem za recenzie. Potešilo ma to a hlavne posunulo v práci ešte vyššie.

Recenzie aj TU na fóre amatérky - číslo 6790 daj do lupy

Odpovedám aj na SMS, ale SÚKROMNÉ ČÍSLA - NEDVÍHAM!
Ak nedvíham, skús zavolať neskôr, asi som obsadená. Uprednostňujem kvalitu nad kvantitou, tak si dohodni včas termín ( cca 1 - 2 hodiny vopred )
P. S Ako som si všimla fotenie pier sa tu medzi slečnami dosť rozmohlo. Som rada, že som Vás inšpirovala. Zárukou kvality a úspechu je však úprimný vzťah k práci a hlavne empatia ku klientom. Majte sa krásne. ;)


PRAKTIKY:

Masáž


ŠPECIÁLNE DETAILY:

erotická bielizeň, erotické topánky, veľké zrkadlo na izbe


MOŽNOSTI PLATBY:

hotovosť (EUR)

pozri ostatné erotické inzeráty z lokality Bratislava , Bratislavský kraj
Facebook.com    Twitter.com

Prevádzkovateľ stránky Amaterky.sk nenesie zodpovednosť za aktuálnosť a pravdivosť zobrazovaných inzerátov. Za všetky informácie uvedené v jednotlivých inzerátoch zodpovedajú ich vlastníci.
Tieto stránky môžu obsahovať sexuálne explicitný textový alebo slovný materiál. Sú preto určené výhradne pre osoby staršie ako 18 rokov.
Používať vlastné formy relaxácie či už duševnej alebo telesnej, ktoré by napĺňali trestné skutky podľa zákona č.300/2005 Z.z. §132 o prostitúcií a pornografií je zakázané!

Úvodná stránka | Pridať / Upraviť inzerát | Obchodné podmienky | Mapa stránok | Ohlasy, nápady? | Kontakt


© 2014 AMATERKY.sk
právna doložka

Back to Top